Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

ЦБС для дітей у вимірі змін

На звіт перед громадою «Централізована бібліотечна система для дітей як єдиний розвивально-творчий простір» у Центральній дитячій бібліотеці міста Львова (вул. Т. Окуневського, 3) зібралася небайдужа громада, представники влади, партнери дитячих бібліотек.

Успіхи 2018 року відзначила директор ЦБС Валентина Галушко. Найвагоміші серед них – відкриття і оснащення SMART-бібліотеки (бібліотека-філіал №21, вул. Пр. Ковалика, 1), переобладнання у Медіатеку «Мультиплекс» бібліотеки-філіалу№19 (вул. В. Симоненка, 10) (у рамках проекту ЛМР «Наукова – розумний мікрорайон»), модернізація Пазл-бібліотеки №36 (вул. О. Мишуги, 3).

Загалом у 2018 році ЦБС для дітей м. Львова спрямовувала свою діяльність на клієнт-сервісне обслуговування користувачів, удосконалення інформаційних послуг, активне впровадження інтерактивних технологій, популяризацію читання у будь-якому форматі.

Сучасні бібліотечні послуги та сервіси, загальносистемні рекламні акції, найбільш вдалі партнерські проекти 2018 року презентувала заступник директора ЦБС для дітей Наталія Бібіка

Депутат Львівської обласної ради Іван Собко подякував колективу бібліотеки №29 (смт Брюховичі, вул. Незалежності України, 31) за плідну співпрацю з місцевою громадою, за сприяння якої у бібліотеці зараз здійснюється ремонт приміщень.

«Винниківську бібліотеку для дітей відзначили як одну із передових в умовах комфорту та якості навчання дошкільнят, оформленні громадського простору та дозвілля», – наголосив заступник міського голови м. Винники Богдан Шустер

Архітектор, співзасновниця ГО «Urbanideas», Ольга Криворучко презентувала присутнім проект оновлення Центральної дитячої бібліотеки м. Львова.

Богдана Брилинська, керівник офісу «Львів – місто літератури ЮНЕСКО», слушно зауважила, що без бібліотек Львів не був би містом літератури.

Директор департаменту розвитку, в.о. начальника Управління культури Львівської міської ради Наталія Бунда подякувала усій бібліотечній спільноті за натхненну роботу з дітьми, створення на базі бібліотек можливостей і майданчиків неформальної освіти і окреслила перспективи подальшого розвитку ЦБС для дітей м. Львова.

Подякували за співпрацю дитячим бібліотекам й наші незмінні партнери – львівська письменниця Любов Відута, художниця і письменниця Катерина Немира, директор КМЦ «Супутник» Олександр Агашков.

У нинішньому році сподіваємось на таку ж потужну підтримку влади, партнерів та громади й з оптимізмом дивимось у майбутнє!