Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Не бійтеся чинити добро!

Презентація книги «Як Мартуся захворіла на лейкемію», за участі одного з авторів Юлії Асадулаєвої, відбулася у Комфорт-бібліотеці для дітей на Патона (бібліотека № 42, вул. Є. Патона, 4/2). Це світла і зворушлива історія про чотирирічну дівчинку, яка захворіла на лейкемію, про труднощі, з якими довелося зіткнутися її сім’ї. Адже хвора дитина і вся сім’я надзвичайно потребують підтримки друзів, родичів й суспільства загалом.

А передісторія цього заходу така. Юлія Асадулаєва – мама нашого читача Тимура і хороший друг Комфорт-бібліотеки, вона неодноразово проводила для дітей майстер-класи з виготовлення ляльки Тильди. Якось ми дізналися, що у Тимура виявили лейкемію. Два роки потрібно було, щоб подолати хворобу… Два роки страху, розпачу, надії, віри і радості. І цих два роки дві мами Наталя Борисенко (мати Мартусі) і Юля Асадулаєва створювали книжку «Як Мартуся захворіла на лейкемію». Їм було непросто підбирати слова, згадуючи біль і складнощі лікування власних дітей, але сильне бажання допомогти іншим сім’ям, підтримати їхню віру допомогло їм здійснити задумане. Друзі і просто небайдужі люди допомогли зібрати кошти на друк і розповсюдити книжки безкоштовно в усі куточки України.

Підтримати діток, які зараз знаходяться на лікуванні зголосилися батьки та учні СЗШ № 68, директор школи Павло Гнус, письменник Олександр Зімба і майстриня Надія Щасливчик. Солодкі подарунки до Свята Миколая і листівки з побажаннями швидшого одужання присутні через Юлію Асадулаєву передали онкохворим дітям. 

Колектив Комфорт-бібліотеки щиро дякує всім небайдужим, які допомогли організувати захід. Ми відчуваємо себе сильними, коли творимо добро!