Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Web-розробка – спеціальність майбутнього!

Кожен з нас може створити свій сайт. Точніше, краще сказати, що кожен може навчитися створювати сайти. Але потрібно розуміти, щоб робити це на хорошому рівні, необхідно вміти поєднувати цілий ряд різних знань і навичок, які в комплексі дозволяють фахівцеві робити дійсно якісні веб-продукти. На шляху до цього успіху існує декілька основних секретів, які нам вдалось розкрити...

11 листопада у SMART-бібліотеці відбулась друга інтерактивна зустріч із фахівцем ІТ-компанії, в рамках партнерського профорієнтаційного проекту «SMART-профі" ІТ-професії майбутнього"», який бібліотека реалізовує спільно з потужною ІТ-платформою для майбутніх лідерів Львівською Академією «START_ІТ».

Цього разу у Живу бібліотеку «ІТ-профі» завітав провідний викладач Академії, відомий проект-менеджер Тарас Юрчишин. Присутні дізналися про переваги та труднощі професій веб-дизайнера, веб-розробника, та інших дотичних до розробки і оформлення сайту спеціальностей. Ближче познайомились з секретами створення веб-продуктів, з якими ми щодня маємо справу, так звично та легко ввімкнувши телефон, телевізор чи комп'ютер.

Таким чином, читачі SMART-бібліотеки зробили ще один крок до вибору своєї професії у майбутньому!