Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Бути в тренді

У (відділі обслуговування учнів 5-9 класів Центральної дитячої бібліотеки (вул. Т.Окуневського, 3) відбулась релакс-година «Як стати красунею», до якої несподівано доєдналися хлопці. 

Розмовляли про те, з чого починається красивий зовнішній вигляд. Як одягатися так, щоб це відповідало внутрішньому стану та смаку? Зрештою, що таке смак, мода і стиль? Як не стати шопоголіком і обходитись мінімумом речей, творячи з них модні луки згідно нового тренду в сучасному екосвіті? Акцентували також увагу на тому, з чого починається привабливий зовнішній вигляд: здоровий сон, заняття спортом, раціональне харчування, охайність, відпочинок. 

Виявляється, світом поширюється новий тренд, протилежний до шопоголізму – мати мінімум речей, які вдало комбінуються між собою. А навчитися бути в тренді допомагають сучасні мобільні додатки, які можна завантажити з Play Market (Lookbook, Shoplook.io (polyvore), Combine – your erfect outfit та ін.). Детально розглянувши додаток Shoplook.io, дізнались, як в ньому зареєструватись та створити власний модний образ.