Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

English speaking club – нові знання, знайомства, подорожі

У SMART-бібліотеці (бібліотека № 21, вул. Пр. Ковалика, 1) продовжує роботу літній табір English speaking club «From friends to friends» організований за сприяння міжнародної молодіжної організації AIESEC Ukraine. Волонтери AIESEC з Китаю, Єгипту, Туреччини допомагають  охочим продуктивно провести час в дружній атмосфері, спілкуючись і занурюючись в мовне середовище.

З перших занять у таборі діти намагаються спілкуватися лише англійською – розповідають про свої інтереси та захоплення, співають і танцюють під музику різних народів, дізнаються багато цікавого про країни світу, пам’ятки культури, наукові досягнення тощо

Зокрема, під час пізнавального асорті «Туреччина-Єгипет-Китай» знайомились з культурою, побутом, гастрономічними уподобаннями різних народів, розмовляли про особливості транспортної системи Китаю, мізкували над екологічним кросвордом, вивчили та заспівали пісню англійською. 

Відвідуючи табір, читачі збагачують свій словниковий запас, покращують вимову, весело та з користю проводять вільний час. English speaking club – це можливість не тільки удосконалити свою розмовну англійську, взяти  участь в інтерактивних іграх, подорожах, а й знайти нових друзів.