Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Ґратуляція талановитих в бібліотеці

Неординарна мистецька подія відбулася у бібліотеці № 13 (вул. Князя Романа, 32) – талановиті львівські музиканти, Ватага «Joryj Kłoc», зустрілися зі своїми прихильниками. 

Хлопці влаштували справжній фольк-рок-шквал. Розповідали про те, як з’явилася назва гурту, про інструменти, за допомогою яких твориться цікава автентична музика. Кожен учасник Ватаги вміє грати на кількох інструментах, серед них: бухало (бубен, у який століттями товчуть славетні карпатські троїсті музики), реля (колісна ліра, що її використовували лірники-кобзарі), контрагуслі (гуцульська назва альта), акустична гітара. 

Присутні запитували яким чином формується репертуар «Joryj Kłoc», коли відбудеться найближчий концерт,  цікавилися як  українському гурту вдалося дійти до фіналу відомого у Польщі музичного шоу «Tylko Muzyka!».  

У рамках зустрічі відзначили переможців веб-змагу «Львів у пікселях», зорганізованого ЦБС для дітей м. Львова. Дипломи і призи юним фотоаматорам вручили музиканти «Joryj Kłoc». Також зарядили присутніх позитивною енергетикою. Було багато драйву, якісної музики, і звісно, автограф- і фотосесія.