Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Пригоди у Печері «Жахайликів»

Бібліотекарі ЦБС для дітей м. Львова з самого ранку облаштувалися у Печері «Жахайликів» на Дитячому форумі у Львові 2018, навели творчий безлад і очікували своїх перших відвідувачів. Дітлахи не забарилися, адже на них чекали цікаві атракції. Вже о 10:00 охочі долучилися до бібліоігроленду «Під знаком 13», від бібліотеки № 13 – ховалися за таємничими масками,  відповідали на каверзні запитання, розігрували призи. 

«Весела КотоКомпані» у літературно-пізнавальному каламбурі бібліотеки № 4 зібрала тих, хто любить котів, на цікаву майстерку, захопливу гру, котячу рибалку. 

Сторінками фентезі подорожували учасники мовленнєвої гри «Химерні спотиканочки», яку провели працівники бібліотеки № 26 разом з партнерами (Молодіжно-християнською спільнотою «Промінь надїі»). Під час заходу розгадували таємниці чарівних істот – відповівши на запитання літературної вікторини,   склали з літер слово-ключ. 

Біля літературного басейну «Ловись, книжечко-жахливочко!», який облаштували працівники Медіатеки «Мультиплекс» (бібліотека № 19), зібралися прихильники активного відпочинку – танцювали, читали, співали, розгадували магічні загадки і, звичайно, отримували призи.

У чаклун-лабораторії «Феєрверк експериментів» від «магістрів» бібліотеки № 3, під вправними руками пані «Колбочки», народжувалися фараонові змії, від цілющої води оживали паперові квіти, утворювалася зубна паста для чистки драконових зубів, готувалося чарівне зілля із сліз волохатої жаби, жовчі дракона, зубів кобри, крові крокодила… На згадку про зустріч, діти отримали сувої зі списками літератури, яку варто прочитати кожному, хто бажає стати справжнім науковцем-чаклуном.

Під час кіно-gviz «Book-фентезі у музичних версіях», працівники відділу мистецтв ЦДБ м. Львова у Печері «Жахайликів» шукали найкращих знавців художніх та мультиплікаційних фільмів фентезі-жанру. Найобізнаніші отримали у подарунок довгоочікувані ключі Буквордсу.

Учасники book-сету «Інтелектуальні гейми від славетних розбишак», проведеного працівниками Комфорт-бібліотеки для дітей на Патона (бібліотека № 42), розгадували секрети вампірів, шукали разом фантастичних звірів, проходили казковими лабіринтами, намагалися  обхитрувати жахливого Франкенштейна, побороти піратів та допомогти тролям. 

 Загалом зовсім не страшною для юних відвідувачів Дитячого форуму виявилася Печера «Жахайликів», але розгадати її таємниці змогли тільки справжні читачі.