Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Книга − читач: зустрічний рух розпочався

У бібліотеках ЦБС для дітей м. Львова весело, гамірно і творчо стартував Всеукраїнський тиждень дитячого читання «Книга − читач: зустрічний рух»! 

Розпочати його бібліотеці № 3 (вул. М. Хвильового, 3) допомогла відома сучасна українська письменниця − Галина Вдовиченко. Авторка книг про «36 і 6 котів» зустрілася з надзвичайно допитливими, емоційними та позитивними прихильниками своєї творчості. Результатом літературно-творчої майстерки «Бібліотечна «Котоляндія 36 і 6» став чудовий настрій і різнокольорові орігамі веселих котиків. 

А до читачів Центральної дитячої бібліотеки м. Львова (вул. Т. Окуневського, 3) знову завітав письменник Олександр Зімба і його книжкові друзі Бровко та Мурчик − герої чудових коміксів!

Тим часом, у нещодавно відкритій SMART-бібліотеці (бібліотека № 21, вул. Професора Ковалика, 1) відбувся справжній музично-поетичний батл двох молодих, креативних, талановитих львівських поетів − Богдана Кухти та Марічки Пак.  

У Комфорт-бібліотеці для дітей на Патона (бібліотека № 42, вул. Є. Патона, 4/2) на порядку денному −  книжки про підлітків − про те, що їм до вподоби, про те, що болить і як дати собі з оцим усім раду. До юних читачів на відверту розмову прийшла цікава людина, талановитий перекладач, уважний слухач і чудовий оповідач − Божена Антоняк. З нею було просто, чесно і комфортно.

Поетичні частування «Під кольоровими парасольками» (до 70-річчя від дня народження Марії Людкевич) відбулися у бібліотеці № 36 (вул. О. Мишуги, 3). Насолоджуючись поезіями М. Людкевич, читачі бібліотеки долучилися до виготовлення ковдри з клаптиків, яка є символічним подарунком письменникам-ювілярам.

У бібліотеці № 29 (Брюховичі вул. Незалежності України, 31) відбулася інтелектуальна дуель «Літературні герої, які вони?», під час якої читачі з задоволенням «приміряли» на себе ролі  улюблених героїв.

З сумнозвісною казковою героїнею зустрілися читачі бібліотеки № 27 (вул. Б.Хмельницького, 175) під час літературно-мистецької імпрези «Знайомтесь: пані Яга – жінка без віку». Діти довідались, що, насправді, «кістяна нога» мріє бути модною і красивою, знається на загадках та казках і може робити не тільки капосні справи, а й добрі.

Читачі Бібліотеки для дітей «Сихівська» (бібліотека № 4, вул. Б. Антоненка-Давидовича, 10) довели, що читання − це не лише крутий тренажер для мозку, а й стильне та захоплююче заняття. Назвавши десять причин замінити книгою проведення часу за телевізором чи комп'ютером, та ознайомившись із найулюбленішими книгами світових і українських знаменитостей, діти поділилися враженнями (усними, письмовими та в малюнках) від своїх книжок-вподобайок і створили власне «портфоліо читацьких відгуків».

І це тільки початок! Слідкуйте за нашими анонсами!