Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

SMART-бібліотека – для Рясне

Відчинила свої двері нова SMART-бібліотека, що знаходиться на вул. Професора Ковалика,1. 

SMART-бібліотека займає сучасне світле приміщення, площа якого – 175 м2, та має два рівні. 

Тут надаються інформаційні послуги, використовуються інтерактивні технології, відбувається читання у різних форматах.

Окрім книжкового фонду, у SMART-бібліотеці є інтерактивна дошка, мультимедійний проектор, плазмова панель, багатофункціональний пристрій, відеокамера, дзеркальний фотоапарат, комп’ютери, графічні планшети та рідери.

Умовно бібліотечний простір поділений на сім функціональних зон: верхній рівень – Book-авеню, IT-парк, Kiddy-area, Кінозал; нижній рівень – Контакт-простір, Ерудит-портал, Креатив-лабораторія. 

Book-авеню – це відкрита книжкова панорама, де представлено нові видання найкращої художньої та пізнавальної літератури для дітей різних вікових категорій.

IT-парк – це потужні комп’ютери з вільним доступом до Інтернету.

Kiddy-area – це куточок зі зручними столиками для найменших користувачів бібліотеки – дошкільнят та їхніх батьків.

Кінозал – це частина приміщення, де знаходиться плазмова панель, навпроти якої, у будь-який час, можна розмістити розкладні стільці для чималої кількості відвідувачів, щоб переглядати кінострічки, анімаційні фільми, пізнавальні програми. 

Контакт-простір – це комфортне місце, з кріслами-мішками та пуфами, для спілкування і відпочинку, а також релакс-закапелок. Тут зібрано колекцію настільних ігор й популярних журналів.

Ерудит-портал, призначенням якого є неформальна освіта, оснащено інтерактивною дошкою, мультимедійним проектором та рідерами для е-читання.

Креатив-лабораторія є своєрідним майданчиком для творчості, експериментів та втілення нестандартних ідей.

Інтерактивні зони бібліотеки можуть відвідувати усі члени громади мікрорайону Рясне – і діти, і дорослі, адже SMART-бібліотека відкрита для всіх і кожного!