Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Заради нашої перемоги!

В неділю, 10 липня, у SMART-бібліотеці (бібліотека № 21) відбувся Благодійний FEST«Наші серця б’ються в ритмі ЗСУ». Мета фестивалю – спільно з громадою мікрорайону Рясне зібрати кошти для потреб ЗСУ.

 

Відвідувачі події мали можливість насолодитись насиченою програмою фестивалю.

 

У заході взяли участь творчі та активні діти-читачі SMART-бібліотеки. Розважали дітей науково-дозвільне «О-ШОУ Львів» та запальний ведучий Віктор Харишин; заряджали позитивом танцюристи з Арт-студії «ArtAge»; розкривали таланти усіх бажаючих викладачі Львівського вищого професійного училища художнього та будівельного напрямку – Наталія Денькович та Олександр Литвинюк (під час різноманітних майстерок); зворушили глядачів своїми патріотичними піснями тріо бандуристів «ДІО» (бібліотека №10); а феєрично завершили фестиваль вихованці Творчої школи Павла Табакова.

 

Впродовж виступів не вщухали аплодисменти, усі виступи були надзвичайно емоційними, – відомі патріотичні пісні співала вся громада.

 

Придбати сувеніри гості фестивалю могли на благодійному ярмарку, який організували партнери SMART-бібліотеки - Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука та Інтернет-магазин еко-торбинок українського виробництва власноруч «ETOREВKA». Ще одним партнером – студією декору «DecoRoom» була люб’язно надана етно-фотозона, де усі гості та учасники фестивалю мали можливість зробити фото на згадку.

 

Під час фестивалю громадою мікрорайону Рясне було зібрано 10 500 грн, які були спрямовані у «Волонтерський Центр на Ринку, 9» для закупівлі мультитулів та спецформи для саперів.