Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Гарбузові погостини у бібліотеках

Щороку, наприкінці жовтня, відзначають День гарбуза. Свято набирає популярності, оскільки гарбуз – корисний, яскравий та «харизматичний» овоч. Тому і полюбляють його наші користувачі.

Цього року, у дитячих бібліотеках міста відбувся Альтернатива день «Гарбузовий тренд», під час якого наші читачі «погарбузили» на різноманітних майстер-класах, вікторинах, он-лайн читаннях.

Театр тіней «Світлячки» (відділ мистецтв), занурив кожного, хто віртуально відвідав Центральну бібліотеку для дітей у казковий світ, провівши відеопрезентацію книжки Катерини Баркіної «Гарбузовий рік».

Бібліотека № 3 у форматі презентації розкрила кілька таємниць цього «сонячного плоду» та підготувала он-лайн читання веселого твору Павла Глазового "Про Гарбузика-боягузика".

Smart-бібліотека (бібліотека №21) запропонувала читачам літературний розшук «Ходить гарбуз по городу». Щоб скласти пазли, учасникам – маленьким «детективам», потрібно було відгадати загадки.

Природнича фітотомія «Ну й гарбуз, просто диво» відбувалася у БібліоХаб «Під Високим Замком» (бібліотека № 27). Діти не тільки дізналися про «начиння» гарбуза (відтворене з фетру), але й побачили усе на екранах своїх моніторів. Фотозона «Помаранчевий хіт сезону», що розмістилась на абонементі, не залишила байдужими ні дітей, ні дорослих, які завітали у бібліотеку за книгою.

У бібліотеці №10 відбулося читання книги Браїна Ліса «Лис Тимко і його сад», яке завершилось еко-майстеркою з виготовлення годівнички-гарбуза із використанням природних матеріалів та дарів осені.

У Дитячій бібліотеці на ОКружній (бібліотека № 26), під час майстер-класу «Гарбузовий рай», бібліотекарі демонстрували, як можна застосовувати гарбуз у різноманітних фіто-композиціях.

Бібліотека №36 та Комфорт- бібліотека для дітей на Патона (бібліотека №42)показали можливість легко і креативно використовувати підручні матеріали для гарбузових поробок.

Сподіваємось, що пізнавальний, екологічний та творчий Альтернатива день «Гарбузовий тренд» стане традиційним у дитячих бібліотеках Львова.