Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

28 BookForum: книжкові події у бібліотеках

Поза увагою жодного книголюба не залишилася така подія як 28 BookForum, який відбувся у Львові 15-19 вересня 2021 року.

До цієї культурної події долучились також бібліотеки Централізованої бібліотечної системи для дітей м. Львова і організували для своїх читачів творчі зустрічі, презентації книг, майстер-класи та багато інших заходів. Усі охочі мали нагоду поспілкуватися з письменниками та ознайомитися з книжковими новинками Форуму.

Неймовірно тепла зустріч відбулася у відділі мистецтв Центральної дитячої бібліотеки з талановитим українським актором та режисером театру і кіно, письменником та продюсером Віктором Андрієнком, який презентував книгу «Легенди Чарівнолісся» та однойменний фентезі-фільм.

Відома письменниця та журналістка Галина Вдовиченко, разом із головними героями повчальних, зворушливих, веселих, фантастичних історій про славнозвісну котячу «компанію 36 і 6 котів», «Мишкові миші», «Ліга непарних шкарпеток» та нову казкову історію про міських ельфів – «Містельфи», навчала читачів бібліотеки-філіалу № 4 цінувати дружбу, з повагою ставитись до оточуючих, втілювати нові ідеї в життя, вигадувати власні історії.

Позитивним настроєм та досвідом ділився із читачами бібліотеки-філіалу № 9 поет та дитячий письменник, прозаїк Іван Андрусяк.

Із міста Дніпра до Мікс бібліотеки «На дві половини» (бібліотека-філіал № 11) завітав письменник Дмитро Синиця із презентацією книжки «Гаврик». Між автором та учасниками зустрічі відбувся цікавий та змістовний діалог, після якого усі відвідувачі отримали у подарунок книгу з автографом автора.

У бібліотеці-філіалі № 13 свої нові книги презентували авторки: Наталія Дев’ятко «Скарби примарних островів», Еліна Заржицька «Пригоди динозавриків». За участі справжніх героїв-прототипів: хлопчика Білки та собачки Меган відбулася презентація книжки Анни Радомської «Усі собаки з космосу».

А письменниці з м. Кам’янського Дніпропетровської області Марія Дружко та Євгенія Яворська у бібліотеці-філіалі № 13 та Медіатеці «Мультиплекс» (бібліотека-філіал №19) розповіли про культурно-соціальний проект «Книголюкс», який спрямований на підтримку читачів з вадами зору. У рамках цього проекту видано три книги шрифтом Брайля «Сонячний чоловічок» (Еліна Заржицька), «Квасько та Кватруся» (Марія Дружко), «Лелечий дім» (Євгенія Яворська), які були запрезентова у бібліотеках.

Також до Медіатеки «Мультиплекс» завітав «молодий авторський десант» – Марія Солтис-Смиронова, Анфіса Сметаніна, Тетяна Дзвізінська, Юлія Черевань з презентацією збірки «Рятуйте! Мене примушують читати!» та дали дітям та дорослим потужний поштовх у світ літератури. Тож від сьогодні можна буде почути – «Рятуйте! Я не можу зупинитися доки не дочитаю!»

Юні відвідувачі Медіатеки під час презентації книги Маргарити Пугаченко «Як лінь перемогла мрії» створювали героїв та власний дивосвіт з морських мушель.

Теплою та невимушеною була зустріч з молодою письменницею, композитором, копірайтером і піар-фахівцем із Києва Оксенією Бурлакою, яка презентувала для підлітків книгу «Розірваний кадр». Для присутніх знайомство з її творчістю стало справжнім відкриттям.

Приємний вечір у дружній атмосфері пройшов у SMART-бібліотеці (бібліотека-філіал № 21) за участі української письменниці Дари Корній та психологині Ірини Холод. Дорослих читачів надзвичайно вразила історія головної героїні роману «Троян-зілля», яка мала майже все, але не мала основного, щоб зробило її щасливою.

Вельми пощастило читачам бібліотек-філіалів № 10, № 22 та № 26, адже до них завітала письменниця Галина Рибачук-Прач. Зворушливі та повчальні, веселі та пригодницькі, пізнавальні та фантастичні історії від автора серії книг «Маленький мандрівник» не залишили байдужими читачів.

Дружнє спілкування за участі Сніжани Білої та Яни Ловчинської відбулось у БібліоХабі «Під Високим Замком»(бібліотека-філіал № 27). Молоді автори познайомили читачів із своєю творчістю та декламували свої твори. Було надзвичайно тепло, поетично, лірично, музично...

З історією написання книги «Повернення Пегаса. Майже невигадана історія» ознайомила юних читачів бібліотеки-філіалу № 35 Галина Скремета. Своєю розповіддю письменниця надихнула дітей на творчість – кожен бажаючий намалював свого пегаса.

Комфорт-бібліотека для дітей на Патона (бібліотека-філіал № 42) стала літературним майданчиком для зустрічей львівських читачів з письменницями: Світланою Вертоліною, Тетяною Дзівінською, Анною Дьоміною, Марією Солтис-Смирновою, Анфісою Сметаніною, Юлією Черевань, Оксенією Бурлакою, Ларисою Ніцой. Авторки презентували свої книги, створювали образи героїв та фантазували на теми майбутніх творів, дружньо і щиро спілкувалися.

Окрім зустрічей та презентацій, читачі Централізованої бібліотечної системи для дітей м. Львова отримали чудовий подарунок від BookForum – 125 цікавих книжкових новинок виданих у 2021 році. Дякуємо партнерам та бажаємо нашим відвідувачам приємного читання!