Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Фруктово-овочеве літо у бібліотеці

Останній день літа і останній день літніх перегонів "Садовина чи городина?!". Що ж відбувалося у дитячих бібліотеках міста впродовж червня-серпня у рамках Міжнародного року овочів та фруктів?

Ці перегони були цікаві, інформаційно-пізнавальні і надзвичайно смачні.

Впродовж літа, починаючи із суниці, полуниці, цибулі, і закінчуючи кавуном, яблуком, картоплею і кабачком, діти дізнавалися історію їх походження та різновид, корисні і лікувальні властивості, проводили ерудит-експерименти, а також ділилися рецептами приготування страв із цих плодів.

На пленер-розвідці "По зелені огірочки", діти власноруч підливали овочі та збирали урожай (бібліотека №29). У Медіатеці «Мультиплекс» (бібліотека №19) проводили дослідницьку експедицію територією району, на якій назбирали повний кошик їстівних та корисних смаколиків. А у бібліотечному саду (бібліотеки №26) поринули у гру-пошук «Фруктовий квест».

Відбувалися вікторини, конкурси, віртуальні прогулянки, а у бібліотеці №3 проходили міні вистави.

Чи не в кожній бібліотеці проводили оригінальні творчі майстерки: «Кукурудза – божество древніх ацтеків та цариця полів» (бібліотека №26, бібліотека №10), «Картопелька... Смачна, духмяна, запашиста» (бібліотека №27, 42, ЦДБ, старший відділ), «Кавуновий корабель» (ЦДБ, мистецький відділ), «Фруктові кульчики» з бісеру (бібліотека №35).

Також, діти разом із художницею із Запоріжжя Тамарою Бондар у бібліотеці №42 створювали картини з цибулі, кропу, петрушки у стилі Петриківки.

Пройшли кулінарні практикуми, на яких власноруч готували ягідний десерт (ЦДБ, молодший відділ) та фруктово-овочеві фантазії (бібліотека №35). Смакували фрешом з помідорів (бібліотека №4), смузі з різних фруктів (бібліотека №10) та тонізуючим лимонадом (бібліотека №27).

А ще - відгадували фрукти по запаху (бібліотека №4) та разом дегустували смак полуниць, кавуна, дині, яблук та інших фруктів і ділилися неповторними позитивними емоціями.