Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Караван завершено – сили відновлено!

1 червня усі бібліотеки Львова для дітей запросили своїх читачів взяти участь у Каравані здоров’я «Передай далі!» до Міжнародного дня захисту дітей. Програма Каравану, що складалася з книго-моціону «Сила знань», факто-тиру «На безпечній відстані», валео-орбіти «Без паніки!», енерджі-руханки «Тримати тонус» й антистрес-майстерки «Відпочинковий гороскоп», була насичена новими знайомствами, яскравими емоціями та корисними знаннями.

Книго-моціон «Сила знань» містив широкий огляд книжкових новинок, а також поради як зробити літні канікули безпечними і веселими.

Факто-тир «На безпечній відстані» передбачав значний інформаційний вибір. Так, у факто-тирі, що "базувався" у Smart-бібліотеці (бібліотека №21), кожен з відвідувачів, "влучивши" в інтерактивну мішень, міг отримати інформацію про коронавірусні реалії сьогодення, а факто-тир у бібліотеці №3 дав можливість не лише потренуватись у влучності "пострілів" (гра «Інфодартс»), а й повторити усі правила безпечного поводження влітку. У Медіатеці «Мультиплекс» (бібліотека №19) діти – члени команд уявного піратського човна перебували в активному пошуку мішеней-відповідей на велнес-запитання.

Енерджі-руханка «Тримати тонус» викликала жвавий інтерес відвідувачів бібліотек, оскільки з візитами до читачів завітали справжні спортовці. Бібліотеку №36 відвідав майстер спорту з бадмінтону, викладач ЛДУФК Іван Каратник, щоб розкрити секрети майстерної гри у бадмінтон. У «БібліоХабі під Високим Замком» (бібліотека №27) відбулось спілкування й експрес-тренування з майстром спорту зі змішаних єдиноборств Русланом Телібаєвим. Зустріч стала свідченням того, що спорт – це міцність і витривалість, увага і концентрація, захоплення і професія, імунітет і емоції, розвиток і пам'ять, успіх і нові щаблі перемог! Спортсмени – представники відділення НОК України у Львівській області запалили користувачів бібліотеки №10 своїм драйвом та енергією у парку «Піскові озера». Діти отримали справжній майстер-клас та щедрі подарунки від спортсменів. Відвідувачі бібліотеки №4, завдяки тренеру бразильського бойового мистецтва капоейра Сергію Сидору опанували ази рухів бойового мистецтва, замаскованого під танок, що застосовується для самозахисту. У бібліотеці №26 відбувся надзвичайно актуальний для літа майстер-клас «Бути завжди у формі!», за участі фітнес-тренера спортклубу «АТНА» Юлі-Анни Химчак.

Неймовірно позитивне, співочо-танцювальне шоу влаштував в ART-просторі Центральної дитячої бібліотеки шоумен, аніматор, актор Імідж-театру «Пані Кураж» Микола Мазепа в образі DZIDZIO.

У рамках валео-орбіти «Без паніки!», у бібліотеці №13, куди завітала психолог Юлія Красніхіна, діти розповіли про свої страхи і причини виникнення стресів та вчилися, за допомогою вправ, долати стресові ситуації й виходити з них без шкоди для здоров'я. Читачі бібліотеки №22 зустрілись з медсестрою Оксаною Земляк. Щира, довірлива атмосфера зустрічі сприяла цікавому спілкуванню. У Smart-бібліотеці (бібліотека №21) професійний інструктор з надання невідкладної допомоги Гриц Мацишин поділився із дітьми важливою інформацією та показав на практиці як діяти в екстремальних ситуаціях і не панікувати. До читачів Мікс-бібліотеки «На дві половини» (бібліотека №11) завітала методист НМЦ цивільного захисту населення у Львівській області Мирослава Солоп. Розмова з читачами велась навколо аспектів безпечного відпочинку, першої домедичної допомоги. Діти не тільки слухали, але й розповідали про незвичайні життєві ситуації.

Антистрес-майстерка «Відпочинковий гороскоп» завершила інтерактивну програму Каравану здоров’я. Читачі усіх дитячих бібліотек "запрограмували" себе позитивом та склали приємні передбачення, щоб збільшити шанси на отримання задоволення від літнього відпочинку.