Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Зрозуміти світ новеліста…

     Цього квітучого травня у всіх дитячих бібліотеках Львова відбулись заходи з нагоди 150-річчя від дня народження Василя Стефаника – неперевершеного майстра соціально-психологічної прози, новеліста, тонкого спостерігача людської душі, гуманіста й просвітителя.

     Мультицентр «Флешка» Центральної дитячої бібліотеки запропонував своїм читачам літературний альманах «Василь Стефаник: сторінки багатогранного таланту», а Комфорт-бібліотека для дітей (бібліотека-філіал №42) – літературно-мистецьку візію «Любов, троянди, книги і скорботи Василя Стефаника».

     У бібліотеці № 4 діти ознайомились із життєвим шляхом письменника, переглянули документальний фільм, послухали його новели – «Амбіції», «Городчик до бога ридав», «Раненько чесала волосся» та спробували пояснити значення деяких слів, які письменник вживав у своїх творах.

    На літературне одкровення «Душа народу у його душі» завітали читачі «Бібліотеки на ОКружній» (бібліотека № 26). Говорили про особистість Василя Стефаника та дізнавалися цікаві факти з життя майстра.

    Мікс-бібліотека «На дві половини» (бібліотека №11) «занурила» своїх читачів у творчість письменника, щоб розкрити трагічний зміст його новел, який і дотепер хвилює й зачіпає за живе.