Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

У літературній країні жартів, дотепів та сміху

Сміх – основа здорового буття, а гумор полегшує стрес і викликає відчуття щастя. Все це дуже важливо у наших карантинних реаліях.

 

Саме тому, цьогорічний Всеукраїнський тиждень дитячого читання, що відбувся у дитячих бібліотеках Львова, носив назву «У літературній країні жартів, дотепів та сміху». Впродовж Тижня, читачів очікували веселі пригоди, влучні дотепи та яскраві книжкові герої. Усі події у День української гуморески та День Нестайкознавців, у День шкільної усмішки та День Стронґоманів, у День кумедних героїв та День веселих картинок підіймали настрій, розважали та навчали позитивному погляду на життя!

 

Бібліотечний театр тіней «Світлячки» (відділ мистецтв Центральної дитячої бібліотеки) презентував виставу «Геть дорослих!» за книгою Сергія Прилуцкі https://fb.watch/4BlZ1qXtl7/ та «смачненьку» ілюстрацію до книги Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки» https://fb.watch/4Bm33tB0aQ/.

 

Усі справжні кафе зараз зачинені, але Медіатека «Мультиплекс» (бібліотека №19) запропонувала у своєму літературному меню веселі «книжкові смаколики».

Сміхограй «ПоГлазуємо!» Комфорт-бібліотеки для дітей на Патона (бібліотека №42) був присвячений колоритній творчості Павла Глазового.

 

Вікторина «Суцільний гармидер» (за творами Джеремі Стронґа) Центральної дитячої бібліотеки заохочувала до читання. Літературне розслідування «Де ти, кумедний Маленький Вовчику?» (за творами Іана Вайброу) здійснив БібліоХаб «Під Високим Замком» (бібліотека №27) https://fb.watch/4BlRTZKQpM/

 

Вразила своїх читачів чарівними музичними відеоперевтівленнями у Пеппі Довгупанчоху та Вінні-Пуха бібліотека №29

https://www.facebook.com/100008130333354/videos/2890587311222252/

 

Учасники конкурсу коміксів «Мій супергерой» у бібліотеці №9 презентували свої комікси за творами українських письменників.

 

Варто зазначити, що усі заходи Тижня проходили онлайн під хештегом

#у_літературній_країні_сміху