Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

«Нам з тобою…» – у подарунок!

24 лютого у відділі мистецтв Центральної дитячої бібліотеки міста Львова відбулася презентація аудіозбірки поезій Лесі Українки «Нам з тобою…», створеної бібліотечною студією звукозапису «Формат+» до 150-річчя від дня народження письменниці.

У записі аудіозбірки взяли участь читачі, бібліотекарі, а також львівські письменниці Мар’яна Зеленюк, Оксана Кришталева і Любов Відута. Загалом у збірку ввійшли 22 поезії з багатогранної творчої скарбниці Лесі Українки.

Для художнього оформлення аудіозбірки використано ілюстрації учнів ліцею 51 імені Івана Франка (під керівництвом вчительки образотворчого мистецтва Ірини Павич), вихованців мистецької студії «Зелений лис» дитячої бібліотеки №42 (під керівництвом волонтерки Іванни Кориневської) та вихованців творчої студії «АІКА».

У програмі презентації аудіозбірки звучали поезії Лесі Українки, музичні замальовки за її творчістю, а окрасою події став перформанс за мотивами драми-феєрії «Лісова пісня».

Прослухати аудіозбірку «Нам з тобою…» можна на YouTube-каналі Бібліотеки Львова для дітей за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=SVHWz91CL3I&list=PLMO08q7IbYwscPSZdD2EWn2qJaTzusdJ_&index=4