Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Корисне партнерство заради життя

Для бібліотеки надзвичайно важливо мати партнерів, взаємодія з якими допомагає приваблювати користувачів і надавати їм більш якісні послуги.

Комфорт-бібліотека для дітей на Патона (бібліотека №42) вже кілька років поспіль плідно співпрацює з Львівським медичним фаховим коледжем «Монада». Спільними зусиллями установи організовують заходи, під час яких користувачі бібліотеки отримують важливі знання з базових медичних дисциплін.

Викладачі і студенти коледжу знайомлять юних читачів з основами анатомії і фізіології, розповідають про властивості людського організму, пояснюють, як працюють серце, легені, м’язи, кишківник й навіщо дотримуватися режиму дня та сну.

Під час практичних занять майбутні медики демонструють дітям дієві прийоми надання першої медичної допомоги, відпрацьовують навички порятунку людей під час надзвичайних ситуацій, навчають накладати  шини та пов’язки, робити непрямий масаж серця та штучне дихання.

Діти старанно запам’ятовують алгоритм дій та наполегливо практикуються на манекені, адже вміння кожного з нас надати першу необхідну допомогу може відіграти вирішальну роль у порятунку життя людини.