Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Від першого кроку – до успіху

У досягненні мети найкращим рушієм є мотивація, а найкращий спосіб мотивувати дітей – довести їм на практиці, що успіх можливий.

Наприкінці 2020 року бібліотеки для дітей міста Львова презентували на на своєму YouTube-каналі мотиваційний онлайн-цикл «Від першого кроку – до успіху». У циклі заплановано низку заходів, під час яких молоді люди діляться з користувачами наших бібліотек дієвими рецептами успішного досягнення цілей.

У БібліоХабі «Під Високим Замком» (бібліотека №27) відбувся консалтинг-спіч «Давайте бути...». Юна винахідниця, читачка бібліотеки – Анастасія Венчковська розповіла підліткам як повірити у себе і стати успішним завдяки власному винаходу.

На відверту розмову «За покликом душі» до користувачів Комфорт-бібліотеки для дітей на Патона (бібліотека № 42) завітав капелан Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла, 1-ї окремої бригади Держспецтрансслужби, Військового храму Стрітення Господнього – о.Олег Кришталь. Гість бібліотеки – колишній її активний читач, учасник багатьох літературних конкурсів, розмовляв з учнями школи, у якій він навчався, про вибір життєвого шляху, про те, що не потрібно боятися йти за покликом душі і сміливо приймати виклики долі.

Творчу зустріч з Павлом Гоцом «Дивіться, хто прийшов!» організував відділ мистецтв Центральної дитячої бібліотеки. Павло, гітарист-вокаліст ватаги «Joryj Kloc», контрабасист музично-візуального театрального проєкту «Nazva», радіоведучий Люкс FМ Львів, розповів про те, як розпочинав свою музичну кар’єру у підлітковому рок-гурті «Пашко BAND», створеному при бібліотечній студії звукозапису «Формат+». Сьогодні Павло працює бібліотекарем у відділі мистецтв ЦДБ, гуртує у бібліотеці юні таланти і навчає їх грати на музичних інструментах.

Щоб ближче познайомитися з героями мотиваційного онлайн-циклу «Від першого кроку – до успіху»  підписуйтеся на YouTube-канал Бібліотеки Львова для дітей! Попереду – ще чимало яскравих зустрічей з непересічними особистостями.