Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

У студії «Гарбузик» творить кожен

Бібліотека № 29 постійно знаходиться у творчому пошуку. Залучаючи до співпраці небайдужих партнерів, працівники бібліотеки культивують особливу, комфортну для маленьких користувачів атмосферу. 

У 2016 році у бібліотеці створили творче об'єднання – арт-студію «Гарбузик», натхненником  та керівником якої стала випускниця Львівської національної академії мистецтв Оля Рибак. Мисткиня вважає, що творити і малювати може кожен – головне розвивати в собі необхідні навички. Тому, у бібліотечній студії «Гарбузик» малюють всі – дошкільнята, школярі, студенти, батьки, застосовуючи різноманітні техніки та прийоми.

У 2018 році  бібліотека запросила до співпраці ще одну мисткиню – Наталію Єсип. Пані Наталя, за фахом економіст, після закінчення різноманітних художніх курсів, захопилась виготовленням іграшок та прикрас. 

Дружній дует двох молодих мисткинь по-суті перетворив бібліотеку на творчу лабораторію. Вони докладають чимало зусиль, щоб дітям було цікаво, шукають особливий підхід до кожного. Усі, хто приходить на заняття арт-студії «Гарбузик», малюють, ліплять, шиють, плетуть, роблять іграшки, створюють композиції. 

Учасники пробували свої сили в різних напрямках – живопис, вітражний розпис, декупаж, миловаріння, виготовлення іграшок з пап'є-маше та багато ін. Батьки "бідкаються", що вже всі стіни вдома завішані малюнками й всі полиці зайняті поробками. Заняття в арт-студії «Гарбузик» – це не тільки корисне проведення часу, це розвага, розвиток, емоції, дружнє спілкування. Це – шанс розширити коло знайомих, знайти друзів, однодумців. Це – можливість створити подарунок власноруч, прикрасити свій дім. Це – корисно для здоров'я, адже постійно розвивається дрібна моторика, та й творча аура позитивно впливає на самопочуття, це – світ, який  постійно набуває нових барв.