Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Безкоштовні курси ЦЕ у SMART-бібліотеці

SMART-бібліотека (бібліотека № 21) у 2020 році стала однією з семи міських бібліотек Львова, які координують проєкт освітньої мережі ЦЕ (Центри Едукації). Функціонування мережі ЦЕ є важливим етапом вступу Львова до Глобальної мережі ЮНЕСКО міст, що навчаються. Організатори проєкту: КУ Інститут міста, управління культури ЛМР та DVV International Ukraine.

Навчальні курси за різними напрямками, у рамках проєкту,  розпочалися у міських бібліотеках  в другій половині вересня. На базі Smart-бібліотеки діють три курси для дорослих: «Кар'єра від А до Я», «Дитяча психологія» та «Англійська мова»

Онлайн курс «Кар'єра від А до Я» допомагає у пошуках роботи. Лектори курсу Олег Шаргородський і  Олег Солодяк – кваліфіковані  лайфкоучі та тренери у напрямках Worldview, Mindfulness, Sales, Management and Leadership. Олег Шаргородський також є засновником міжнародної школи розвитку лідерських та підприємницьких якостей у підлітків TEENSWINS. Учасники курсу навчаються правильно визначати цілі, розставляти пріоритети, планувати свій час. 

Курс «Дитяча психологія» веде досвідчений практикуючий дитячий психолог Ірина Холод. Лекції проходять у онлайн і офлайн форматах. Винятково цікавими є практичні заняття з арт-терапії, казкотерапії та робота з метафоричними асоціативними картами. Курс «Дитяча психологія» є дуже помічним для батьків, адже знаючи особливості дитячої психіки, можна розібратися в причинах виникнення певних реакцій дитини на цілком буденні для дорослих явища. 

Курс «Англійська мова» проводять кваліфіковані викладачі мовної школи Green Forest. Студенти курсу поділені на дві групи: одні вивчають англійську онлайн, а інші – офлайн, у приміщенні Smart-бібліотеки. Лектори доступно викладають складну граматику англійської мови, вдало поєднуючи її з цікавими розмовними темами.

Проєкт триває, навчаємося невпинно разом з ЦЕ!  ⠀