Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Несумні канікули у бібліотеці

У бібліотеках Львова для дітей осінь видалася яскравою, творчою та настроєвою. Наприкінці жовтня  на користувачів чекала насичена програма «Несумні канікули у бібліотеці». Адже усі бібліотеки ЦБС для дітей міста Львова запланували особливі осінні вакації. Протягом тижня діти могли  долучитися до чито-дня «Осінній  книгопад», майстерко-дня «Творчий бум», комікс-дня «Геройська дефіляда», діджитал-дня «Техновихор, факто-дня «Інформаційний вибух», гармидер-дня «Відрив на повну».

Під час чито-дня юні книголюби разом з бібліотекарями читали цікаві історії, робили «літературні передбачення», переглядали уривки фільмів, знятих за книгами, занурювались у чарівний світ книг з доповненою реальністю, використовуючи сучасні гаджети. 

Осіння пора спровокувала у наших бібліотеках справжній «творчий бум». Яскраві барви та щедрі дари осені заохочували до творчості. Проявивши максимум фантазії, діти створювали чудові вироби з природних матеріалів у рамках майстерко-дня

У комікс-день бібліотеки заполонили герої улюблених коміксів. Діти читали і розглядали веселі комікси, знайомились з їхніми різновидами, створювали мальовані історії за власними сюжетами, уявивши себе супергероями. А бібліотека №10 отримала у подарунок від свого читача Дмитра Гука авторський комікс «Безіменні», виданий UA Comix у 2019 році. 

Впродовж діджитал-дня, за допомогою новітніх технологій, наші читачі досліджували, дізнавалися, моделювали та реалізовували свої фантазії. Будували і конструювали, створювали різноманітні фігури і малюнки 3D ручками, здійснювали віртуальні подорожі за допомогою окулярів доповненої реальності. 

У рамках факто-дня користувачі пізнавали світ, знайомились з найвизначнішими відкриттями людства, дізнавались про маловідомі факти й отримали багато корисної інформації.

«Відрив на повну» відбувся у бібліотеках під час гармидер-дня. Діти змогли побувати у ролі сценаристів, режисерів і акторів, мультиплікаторів, художників і музикантів. Грали в різноманітні ігри, спілкувалися з друзями, обмінювалися думками, вчилися керувати власним настроєм, щоб бути непідвладними мінливій осінній погоді.