• Вам подобається наш сайт?

   Подивитись результати

   Loading ... Loading ...
 • Погода в Україні–

  Запрошуємо вас у мандрівку бібліотеками Централізованої бібліотечної системи для дітей м.Львова. Львівська ЦБС – це 16 бібліотек-філіалів, об´єднаних навколо головної установи – Центральної дитячої бібліотеки.

  Вважаємо гордістю й досягненням наявність власної веб-сторінки. Створення сайту відбувалось тут. Це професійна веб студія, що здатна втілити будь-який задум у сайтобудові.

  Періодичні видання

   

  2014 рік

   

  для роботи:

   

  “Ангеляткова наука”
  (всеукраїнський розвивально-пізнавальний журнал для дітей, який допоможе батькам самотужки підготувати дитину до школи. У кожному номері, крім художніх текстів, журнал пропонує завдання на розвиток уваги, мовлення, логіки, дрібної моторики і просторової уяви. Наймолодші читачі також вивчать букви і цифри, навчаться писати і читати)

  http://www.angelyatko.com.ua/our_magazines.php
  e-mail: 
  redakcia@angelyatko.com.ua
  Відділ обслуговування дошкільнят та учнів 1-4 кл. ЦДБ, філіали №26, 36
   
  “Аргументи і факти. Здоров’я”

  (Охорона здоров’я. Народнi засоби лiкування)
  http://www.aif.ua/zdorovje
  e-mail: 
  aif@aif.ua 

  Філіал № 9
    “Артклас”
  (елітне науково-мистецьке видання з мистецтва та художньої культури для дітей віком від 12 років та молоді. Часопис представляє великий фаховий інтерес для керівників гуртків та викладачів образотворчого мистецтва, художньої культури загальноосвітніх навчаль-них закладів, студентів.
  У часописі “Артклас” незмінно діють рубрики: з історії мистецтва, архітектури, майстерня художника, музеї та галереї, в яких репрезентуються скарби українського та світового культурного спадку, популяризується сучасне й давнє мистецтво, творчість юних та професійних художників. Поряд із творчістю видатних художників друкуються дитячі образотворчі шедеври)
  http://www.artklass.lviv.ua/index.php?page=sponsor 
  Відділ мистецтв ЦДБ
    “Будьмо здорові”
  (здоров’я для кожної родини; поради і рецепти від відомих медиків офіційної медицини, народних цілителів, травознаїв, психологів)
  www.dimsadgorod.com/magazines/budmo_zdorovi 
  e-mail: dsg@dimsadgorod.com
  Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ, філіал №11
  “Весела перерва”
  Пізнавально-гумористичний журнал для учнів 3-11 класів. Ігрове навчання, уроки ерудитів, кросворди та ребуси з різних предметів, весела фізика, школа детективів, наукові приколи, конструювання моделей, запам’яталки, конкурси, тематична англійська тощо.
  Філіал №11
    “Веселий саморобкін”
  Журнал з рукоділля весело навчить хлопчиків і дівчаток виготовляти іграшки та сувеніри з картону, пластиліну, дерева, тканини, бісеру тощо. Розвивальні конкурси, головоломки, завдання для розвитку моторики рук. Помічник для вихователів та вчителів під час проведення творчої роботи.
   Філіали №9, 21, 22
     “Веселі уроки”
  (журнал-довідник, з яким краще навчатися у школі. Підготовка до рефератів і тестування, поради психолога, наукові доповіді на “12″, завдання для кмітливих, майстер-клас у детективному агентстві, вікторини, швидке вивчення англійської мови)
   Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ, філіали № 3, 4, 9, 10, 11, 13, 19, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 35, 36, 42
     “Всесвіт”
  (журнал присвячений іноземній літературі, культурі, мистецтву і суспільно-політичним акцентам зарубіжних країн. За час свого існування часопис надрукував більше півтисячі романів, тисячі поетичних добірок, повістей і драматургічних творів, тисячі статей, розвідок, есе, репор-тажів, інтерв’ю авторів із 105 країн світу)

  http://vsesvit-journal.com
   Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ
     “Всесвітня література в сучасній школі”
  (наукові публікації, розробки уроків, досвід кращих вчителів у школах країни, методики проведення позакласної роботи, актуальні праці вітчизняних літературознавців, їхні дослідження з широкого кола літературно-мистецьких явищ в Україні та за кордоном)

  http://ra-ou.com.ua/publications
  e-mail: 
  vsesvitka@ra-ou.com.ua 
   Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ, філіал № 42
     “Диво-деревце”
  (журнал створений для дітей старшого дошкільного віку, їх батьків та педагогів. Його зміст спрямований на формування особистості дошкільника, укріплення психологічного здоров’я, формування позитив-ного світогляду та соціалізації дитини в суспільстві. Журнал видається щомісячно українською мовою. Складається з кольорових сторінок, на яких розміщені твори відомих сучасних українських авторів, крім того має кольорову вкладку-саморобку. Кожен номер містить настільні ігри, наліпки, пазли. Матеріал журналу поділяється на розділи і подається як подорож стежинками пізнання: пізнавальна, екологічна, мовленнєва, математична, жартівлива, пізнаю себе (психологічна), творча)
  http://www.duvo-derevse.in.ua
  e-mail: duvo-derevse@mail.ru
   Філіали № 21, 27
    “Дивослово”
  (щомісячний науково-методичний журнал, у якому друкуються статті з актуальних питань мовознавства й літературознавства, методики викладання української мови й літератури, методичні рекомендації, навчальні програми, розробки уроків, матеріали олімпіад, конкурсів, мовні консультації, сценарії виховних заходів, рецензії. Часопис популяризує новітні педагогічні технології, узагальнює досвід ефективної роботи вчителів-практиків, розповідає про майстрів-словесників, презентує навчальні заклади нового типу)

  http://dyvoslovo.com.ua
  e-mail: dyvoslovo@ukr.net
   
  Відділ обслуговування 5-9 кл. ЦДБ, філіали № 19, 22, 27
    “Дім і сім’я”
  (родинний журнал. У часописі – поради щодо виховання дітей, ведення домашнього господарства, цікаві розповіді про зірок естради і кіно, історії життя, корисна інформація про здоров’я і красу, кулінарні рецепти для дорослих і дітей)

  http://dds.com.ua
  Відділ обслуговування 5-9 кл. ЦДБ, філіали № 4, 26, 29, 42
    “Для мами і тата”
  (газета пропонує поради дитячих психологів, педагогів та педіатрів, цікаві сімейні історії)

  http://www.glife.com.ua
  е-mail: 
  mksukr@gmail.com 
  Філіали № 26, 42
     “Дошкільне виховання”
  (науково-методичний журнал для педагогів. Часопис дає грунтовні роз’яснення щодо всіх нововведень у систему освіти: типів і видів занять, організації інтегрованої освіти, ігрової діяльності, прогулянок і походів, дитячого експериментування)

  http://dvsvit.com.ua/wp

  е-mail:
   dv@dvsvit.com.ua 
   Відділ інновацій, маркетингу та перспектив-них технологій ЦДБ
     “Жирафа Рафа”
  (міжнародний журнал для дітей. Казки, вірші, ігрові завдання, саморобки, наліпки, конкурси. Журнал допоможе підготувати дитину до школи)
  http://rafaclub.net/uarafa
   Філіал №4
   “Зайчик”
  Дитяча пізнавальна та розвиваюча газета для дбайливих батьків та їх дітей від 3 до 14 років. На яскравих повноколірних сторінках видання ви знайдете захопливі розповіді про навколишній світ, казки, історії про улюблених героїв, веселі уроки для допитливих діток, цікаві ігри, завдання та конкурси з чудовими подарунками.
  http://expresmultymedia.com/nashi-vydannya-zaychyk
  Філіал №42
     “Зарубіжна література в школах України”
  (методика викладання світової літератури в школі)

  http://zl.kiev.ua
  е-mail: antrosvit@ukr.net
   
   Філіал №19
     “Здоров’я і довголіття” 
  (газета доносить до широкого загалу інформацію про найкращі лікувальні заклади України, найбільш дієві нетрадиційні методи боротьби з хворобами, ефективні рецепти здоров’я народної медицини)
   Філіали № 3, 9, 24, 35, 42
     “Зростаймо разом”
  (перший освітній журнал для дбайливих батьків і дітей від 3 до 7 років. Веселий, яскравий журнал адресований тим, хто серйозно ставиться до виховання і розвитку дітей, хто прагне виростити гармонійно розвинену дитину, зважаючи на кращі досягнення сучасної педагогіки та психології. У кожному номері гра-ходилка, вкладка з розвивальними завданнями, що сприятимуть розвитку в дитини пам’яті, уваги, мислення, моторики та ін.)
  http://journal.osnova.com.ua/journal/36-Зростаємо_разом
  e-mail: family@osnova.com.ua
   Відділ обслуговування 1-4 кл. ЦДБ, філіали № 3, 9, 10, 11, 19, 21, 22, 27, 42
     
  “Історія та правознавство”

  (науково-методичний журнал для вчителів історії та основ правознавства, який друкує розробки уроків, тематичні і позакласні заходи, інтерв’ю з авторами підручників і програм, рекомендації провідних методистів та спеціалістів Міністерства освіти, актуальні питання сучасної історичної науки)

  http://journal.osnova.com.ua/journal/15-Історія_та_правознавство
  e-mail: 
  history@osnova.com.ua 
   
  Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ
   
  “Кана”

  християнський журнал для всіє родини, у якому читач дізнається про життя Церкви, проблеми людини, новинки культури, прочитає про сім”ю та виховання дітей, подорожуватиме світом і навчиться готувати.
  http://svichado.com/periodichni-vidannya/zhurnal-kana.html
   
  Відділ обслуговування 5-9 кл. ЦДБ
   
  “Країна”

  Тижневий журнал українською мовою – про Україну та світ, про людей, культуру, політику, гроші, моду, спорт. Тільки цікаві новини та фотографії.
  http://gazeta.ua/journal 

  Відділ обслуговування 5-9 кл. ЦДБ
     “Країна знань”
  (науково-популярний часопис для юнацтва. Журнал містить статті з усіх галузей знань – фізики, хімії, біології, географії, математики, кібернетики, ботаніки, медицини, екології, астрономії, історії світової культури тощо. Автори статей – відомі вчені, спеціалісти наукових інститутів та викладачі провідних вузів України)
  http://kraina-znan.org.ua
  e-mail: 
  info@kraina-znan.org.ua 
   Філіал № 19

  “Крилаті”

  Пригодницький журнал для дітей 6-10 років.
  http://www.krylati.org
  e-mail: krylati@cym.org
   
  Відділ обслуговування 1-4 кл. ЦДБ, ф
  іліал №29
     “Літературна Україна”
  (громадсько-політичне та літературно-художнє видання, єдина і найстаріша газета Спілки письменників України, відома своєю високою громадянською  позицією  і відстоюванням національних ідеалів)

  http://litukraina.kiev.ua

  e-mail: lit_ukraine@ukr.net

   Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ

  “Музика”

  Панорама музичної культури України і світу.
  Facebook – Науково-популярний журнал “Музика”
  Відділ мистецтв, ЦДБ

  “Наука і техніка” 
  (укр. мовою)
  Популярно, яскраво, цікаво про науку та техніку.
  http://nt-magazine.at.ua
  Філіал №19
   “Неопалима купина”
  Історія, література, народознавство.
  Facebook – Журнал “Неопалима купина”
  Відділ обслуговування 5-9 кл. ЦДБ
     
  “Пам’ятки України: історія та культура”

  (популяризація історико-культурної спадщини)
   
  Відділ обслуговування 5-9 кл. ЦДБ
  “Саморобки”
  Журнал для розвитку творчих здібностей дітей.
  Філіали № 11, 19

  “Умійко”

  4-10р. Саморобки, ігри, логічні завдання, конкурси, казки. Розвиток логічного та образотворчого мислення, орієнтування. Тренування дрібної моторики рук і зорового сприйняття, формування у дитини навичок самостійної праці.
  http://umiyko.com
  Філіали № 11, 13, 29
     “Чумацький шлях”
  (історія, культура, звичаї народів світу, подорожі. Широкий вибір тем для рефератів)

  http://www.dimsadgorod.com/magazines/ chumazki_shlyah
  е-mail: 
  dsg@dimsadgorod.com
   Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ, філіал № 22
     “National Geographic Ukrainian Edition”
  (журнал про географію, науку, історію та культуру)

  http://ngm.nationalgeographic.com
   Відділ обслуговування 5-9 кл. ЦДБ, філіали № 4, 9, 11, 13, 19, 22, 26, 27, 42

   

    

    “Вивчаємо українську мову та літературу. Позакласна робота”
  Усе для позакласної роботи з української мови та літератури – сценарії заходів, матеріали для гуртків та факультативів, підготовки до різних змагань. Безкоштовно – кольорова вкладка. Бонусний електронний номер у подарунок.
   Філіал №22
  .

  “Позакласний час”

  (науково-методичний журнал, на сторінках якого можна прочитати про новини шкільного самоврядування, знайти сценарії шкільних свят, конкурси, мандри, розваги)

  http://www.osvita.biz

   

  оВідділ інновацій, маркетингу та перспективних технологій ЦДБ, філіали № 4, 10, 11, 22, 26, 35
  р

  “Початкова школа”

  (науково-методичний журнал. Часопис висвітлює досвід роботи вчителів, методистів, науковців, друкує поради психологів, поради молодим вчителям)

  http://www.pochatkova-shkola.net

  е-mail: pochatkova@bigmir.net

   

  Відділ інновацій, маркетингу та перспективних технологій ЦДБ

  “Розкажіть онуку”

  (науково-методичний часопис. Журнал публікує сценарії різноманітних свят, розвиваючі ігри, розмальовки, матеріал до інтегрованих занять, методичні поради для вчителів початкових класів та вихователів дитячих садків)

  http://www.osvita.biz

   

  Відділ обслуговування учнів 1-4 кл. ЦДБ, філіал № 35

  для дозвілля:

   
   
    “Бузок. Бібліотека українця. Золота колекція”
  Найяскравіші твори світової та української літератури, найкращі автори усіх часів. Лише те, що завжди варто мати у себе на книжковій полиці. Спеціальний видавничий проект у рамках якого вперше кожна людина має змогу отримати справжні шедеври класики та сучасності українською мовою за надзвичайно низькою ціною. Справжня золота колекція, яку варто мати.
   Філіал №36
   
  Високий замок 

  Газета Високий Замок”

  (щоденна всеукраїнська газета, розповсюджується у дев’яти областях України. Щономера – різноманітна тематика нашого життя: політика, економіка та фінанси, культура, спорт; події та коментарі,  погляд на сучасне життя)

  http://www.wz.lviv.ua            

  e-mail: info@wz.lviv.ua

   

  Відділ обслуго-вування учнів 5-9 кл. ЦДБ, філіали № 3, 9, 10, 11, 13, 19, 24, 26, 27, 35, 36, 42
   
    “Дніпро”
  Український журнал цікавої літератури: детективи, офісні ролери, поезія, суперсучасні колоритні оповідання, пригоди, літературний гумор. Видання в кожну сім’ю, для кожного студента й для всіх, хто шукає новинки.
  http://www.dnipro-ukr.com.ua
   Відділ обслуго-вування учнів 5-9 кл. ЦДБ
  Експрес  “Експрес”
  (всеукраїнська газета універсаль-ного змісту. Теми, що висвітлюються в газеті, дуже різноманітні: політика, економіка,  культура, наука, медицина, розваги та ін.)
  http://www.expres.ua
  Філіали № 4, 11, 21, 22, 35, 42
   
  “Життя і жінка”

  Повноколірний глянцевий журнал – порадник для жінок і дівчат. Про засади гарної сім’ї, домашні поради для господинь, досвід людей, що кардинально змінили своє життя. Неймовірні історії кохання: щасливі і трагічні долі. Кримінальне чтиво. Новини моди, рецепти краси і здоров’я. Та усе- усе, що може зацікавити жінку!
  Філіал №3
    “Жіночий порадник”
  “Жіночий порадник – це помічник для кожної жінки у зручному та яскравому форматі. Видання для жінок, яке допоможе бути здоровою, гарно виглядати та створити родинний затишок. Щономера зустрічі з відомими людьми та розповiдi жiнок про кохання, щастя, незвичні повороти долі. “Жіночий порадник” підкаже як налагодити стосунки з коханим, свекрухою, дитиною-пiдлiтком чи шефом. А також допоможе зготувати обiд, виростити квiти, зрозумiти мову домашнiх улюбленців. Крiм того, щовипуску новинки моди, гороскоп, кросворд, тест, анекдоти, рукоділля, “Клуб знайомств”, а також безліч маленьких жіночих секретів”.
   Філіали № 4, 9, 10, 11
   
   
   
  “Зернятко”

  (журнал друкує  цікаві оповідання, історії, завдання для кмітливих та допитливих, конкурси, вікторини)
  http://www.svichado.com/zernyatko.html
  Філіал № 36
   
   

  “Зоодруг” 

  (український журнал для власників домашніх тварин)

  http://zoodrug.ua/magazine

  e-mail: strutynska@college.uaeditor@college.ua

   

  Відділ обслуго-вування учнів 5-9 кл. ЦДБ
   
   

  “Мистецтво та освіта”

  (методика викладання мистецтва)

  http://artedu.org.ua

  e-mail: artedu77@gmail.com

   

  Відділ мистецтв ЦДБ
   
    “Міжнародний туризм”
  (розповідає про заморські дивовижі та вітчизняні цікавинки, природні та рукотворні чудеса планети, знайомить із відомими мандрівниками та митцями, публікує матеріали про автоподорожі, спорт, здоров’я, відпочинок).
  http://intour.com.ua
  e-mail: welcome@intour.com.ua
  Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ, філіали № 26, 29
   
    “Олімпійська арена”
  (всеукраїнський щомісячний аналітичний журнал про спорт в Україні та світі. Журнал висвітлює новини спорту, подає інтерв’ю з відомими спортсменами).
  http://www.olimparena.org
  e-mail: olimpiyska_arena@noc-ukr.org
  Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ, філіал № 19
   
  “Сімейна газета ТБ”
  “Універсальна газета для всієї родини : життєві історії, рецепти здоров”я, поради психологів, юристів, городників, садівників, рукодільниць, смачні рецепти , дитяча сторінка. Телепрограма ефірного, цифрового ТБ, гороскопи, кросворди, новини шоубізнесу.Серед передплатників розігрується багато різних призів . Передплатникам у подарунок посівний та церковний календарі”.
   Філіал №3
   
    “Смачна подорож”
  “Ваш незамінний кулінарний помічник! Майстер-класи від шеф-кухарів, зіркові рецепти, страви за календарем, здорове харчування, безліч конкурсів і подарунків. Щоразу нова незабутня кулінарна подорож країнами світу.
  http://smacota.com
   Філіал №36
   

  “Урядовий кур’єр”

  (щоденне видання центральних органів виконавчої влади України. Газета оперативно інформує про найголовніші події у політичному, економіч-ному, громадському, культурному житті країни та світу. “Урядовий кур’єр” першим отримує найновішу та ексклю-зивну інформацію про діяльність Президента і Уряду  України, друкує на своїх сторінках повні тексти законів України, Указів Президента, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів, нормативні документи міністерств і відомств та коментарі до них)

  http://www.ukurier.gov.ua/uk

  е-mail: subs@ukcc.com.ua

   

  Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ
    “Шкіпер”
  Світ спорту і розваг на воді, під водою, в повітрі.
  http://www.skipper.kiev.ua
   Філіал №29
   

  “Шпиль!”

  (український щомісячний ігровий журнал, у якому міститься інформація про технічні частини комп’ютера, комп’ютерні розваги, ігри)

  http://shpil.com.ua

   

  Філіали № 3, 42
   
   
   

  “Яблунька”
  (розважально-пізнавальний журнал для дітей. Для всіх веселих, розумних, допитливих та кмітливих: захоплюючі розповіді про таємниці природи, історії походження тварин та рослин, казки та легенди, нескладні рецепти смачних страв, школа здоров’я та гарних манер, кросворди, математичні забави, візерунки для вишивання, смішинки-веселинки, розфарбовки, вікторини, ігрові завдання з призами)

  http://www.dimsadgorod.com/magazines/apple
  e-mail: 
  dsg@dimsadgorod.com

   

  Відділ обслуговування учнів 1-4 кл. ЦДБ, філіали № 9, 19, 29, 35, 42
  о
  о

  о
  о
  о о