• Вам подобається наш сайт?

   Подивитись результати

   Loading ... Loading ...
 • Погода в Україні

  Запрошуємо вас у мандрівку бібліотеками Централізованої бібліотечної системи для дітей м.Львова. Львівська ЦБС – це 16 бібліотек-філіалів, об´єднаних навколо головної установи – Центральної дитячої бібліотеки.

  Періодичні видання

   

  2013 рік

   

  для роботи:

  “Ангеляткова наука”

  (всеукраїнський розвивально-пізнавальний журнал для дітей, який допоможе батькам самотужки підготувати дитину до школи. У кожному номері, крім художніх текстів, журнал пропонує завдання на розвиток уваги, мовлення, логіки, дрібної моторики і просторової уяви. Наймолодші читачі також вивчать букви і цифри, навчаться писати і читати)http://www.angelyatko.com.ua/our_magazines.php

  e-mail: redakcia@angelyatko.com.ua

   

   Відділ обслуговування дошкільнят та учнів 1-4 кл. ЦДБ

  “Аргументи і факти. Здоров’я”

  (Охорона здоров’я. Народнi засоби лiкування)

  http://www.aif.ua/zdorovje

  e-mail: aif@aif.ua 

   

   Філіал № 9
  “Артклас”

  (елітне науково-мистецьке видання з мистецтва та художньої культури для дітей віком від 12 років та молоді. Часопис представляє великий фаховий інтерес для керівників гуртків та викладачів образотворчого мистецтва, художньої культури загальноосвітніх навчаль-них закладів, студентів.У часописі “Артклас” незмінно діють рубрики: з історії мистецтва, архітектури, майстерня художника, музеї та галереї, в яких репрезентуються скарби українського та світового культурного спадку, популяризується сучасне й давнє мистецтво, творчість юних та професійних художників. Поряд із творчістю видатних художників друкуються дитячі образотворчі шедеври)

  http://www.artklass.lviv.ua/index.php?page=sponsor 

   

  Відділ мистецтв ЦДБ
  “Безпека життєдіяльності” 

  (висвітлює питання організації безпеки життєдіяльності в навчально-виховних закладах, установах, організаціях. Надає офіційну інформацію Міністерства освіти і науки України та Міністерства надзвичайних ситуацій з питань безпеки життєдіяльності, охорони праці, пожежної та радіаційної безпеки, надзвичайних ситуацій, побутового травматизму. На сторінках журналу друкуються науково-методичні розробки щодо безпеки життєдіяльності)

  http://www.osnova-ua.com/page6

  е-mail: osnova@i.kiev.ua

   

  Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ
  “Бібліотечка «Дивослова»”

  (видання для вчителів-словесників. Пропонує розробки уроків з мови й літератури (з використанням інноваційних педагогічних технологій),  тестові завдання для підготовки до ЗНО)

  http://www.dyvoslovo.com.ua/bibliotechka

   

  Відділ обслуговування 5-9 кл. ЦДБ

  “Будьмо здорові”

  (здоров’я для кожної родини; поради і рецепти від відомих медиків офіційної медицини, народних цілителів, травознаїв, психологів)

  www.dimsadgorod.com/magazines/budmo_zdorovi 

  e-mail: dsg@dimsadgorod.com

  Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ
  “Веселі уроки”

  (журнал-довідник, з яким краще навчатися у школі. Підготовка до рефератів і тестування, поради психолога, наукові доповіді на “12″, завдання для кмітливих, майстер-клас у детективному агентстві, вікторини, швидке вивчення англійської мови)

  Філіали № 3, 9
  “Всесвіт”

  (журнал присвячений іноземній літературі, культурі, мистецтву і суспільно-політичним акцентам зарубіжних країн. За час свого існування часопис надрукував більше півтисячі романів, тисячі поетичних добірок, повістей і драматургічних творів, тисячі статей, розвідок, есе, репор-тажів, інтерв’ю авторів із 105 країн світу)

  http://vsesvit-journal.com

   

  Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ
  “Всесвітня література в сучасній школі”

  (наукові публікації, розробки уроків, досвід кращих вчителів у школах країни, методики проведення позакласної роботи, актуальні праці вітчизняних літературознавців, їхні дослідження з широкого кола літературно-мистецьких явищ в Україні та за кордоном)

  http://ra-ou.com.ua/publications

  e-mail: vsesvitka@ra-ou.com.ua

   

  Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ, філіал № 42

  “Всесвітня література та культура в навчальних закладах України”

  (вивчення світової літератури та культури)

  Філіал № 29

  “Дзвін”

  (публікація нових художніх творів усіх жанрів сучасних та несправедливо забутих українських письменників, літературно-критичних статей)

  e-mail: zurnaldzvin@gmail.com

   

  Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ

  “Диво-деревце”

  (журнал створений для дітей старшого дошкільного віку, їх батьків та педагогів. Його зміст спрямований на формування особистості дошкільника, укріплення психологічного здоров’я, формування позитив-ного світогляду та соціалізації дитини в суспільстві. Журнал видається щомісячно українською мовою. Складається з кольорових сторінок, на яких розміщені твори відомих сучасних українських авторів, крім того має кольорову вкладку-саморобку. Кожен номер містить настільні ігри, наліпки, пазли. Матеріал журналу поділяється на розділи і подається як подорож стежинками пізнання: пізнавальна, екологічна, мовленнєва, математична, жартівлива, пізнаю себе (психологічна), творча)

  http://www.duvo-derevse.in.ua

  e-mail: duvo-derevse@mail.ru

   

  Відділ обслуговування 1-4 кл. ЦДБ, філіали № 19, 27, 36, 42
  “Дивослово”

  (щомісячний науково-методичний журнал, у якому друкуються статті з актуальних питань мовознавства й літературознавства, методики викладання української мови й літератури, методичні рекомендації, навчальні програми, розробки уроків, матеріали олімпіад, конкурсів, мовні консультації, сценарії виховних заходів, рецензії. Часопис популяризує новітні педагогічні технології, узагальнює досвід ефективної роботи вчителів-практиків, розповідає про майстрів-словесників, презентує навчальні заклади нового типу)

  http://dyvoslovo.com.ua

  e-mail: dyvoslovo@ukr.net

   

  Відділ обслуговування 5-9 кл. ЦДБ, філіали № 3, 19, 22, 27, 42
  “Дім і сім’я”

  (родинний журнал. У часописі – поради щодо виховання дітей, ведення домашнього господарства, цікаві розповіді про зірок естради і кіно, історії життя, корисна інформація про здоров’я і красу, кулінарні рецепти для дорослих і дітей)

  http://dds.com.ua

  Філіал № 29
  “Для мами і тата”

  (газета пропонує поради дитячих психологів, педагогів та педіатрів, цікаві сімейні історії)

  http://www.glife.com.ua

  е-mail: mksukr@gmail.com

   

  Філіал № 13
  “Дошкільне виховання”

  (науково-методичний журнал для педагогів. Часопис дає грунтовні роз’яснення щодо всіх нововведень у систему освіти: типів і видів занять, організації інтегрованої освіти, ігрової діяльності, прогулянок і походів, дитячого експериментування)

  http://dvsvit.com.ua/wp

  е-mail: dv@dvsvit.com.ua

   

   

  Відділ інновацій, маркетингу та перспектив-них технологійЦДБ

  “Жирафа Рафа”

  (міжнародний журнал для дітей. Казки, вірші, ігрові завдання, саморобки, наліпки, конкурси. Журнал допоможе підготувати дитину до школи)

  http://rafaclub.net/uarafa

   

  Відділ обслуговування 1-4 кл. ЦДБ
  “Зарубіжна література в школах України”

  (методика викладання світової літератури в школі)

  http://zl.kiev.ua

  е-mail: antrosvit@ukr.net

   

  Філіал №19
  “Здоров’я і довголіття” 

  (газета доносить до широкого загалу інформацію про найкращі лікувальні заклади України, найбільш дієві нетрадиційні методи боротьби з хворобами, ефективні рецепти здоров’я народної медицини)

   

  Філіали № 3, 9, 11, 21, 24, 35, 42

  “Основи здоров’я”

  (практичний журнал для викладачів курсу “Основи здоров’я” та “Основи безпеки життєдіяльності”. Сучасні методики викладання, розробки уроків, сценарії заходів, практичні поради, цікава інформація)

  http://journal.osnova.com.ua/journal/40-Основи_здоров’я

  e-mail: oz@osnova.com.ua

   

  Відділ обслуговування 5-9 кл. ЦДБ, філіал № 42

  “Зростаймо разом”

  (перший освітній журнал для дбайливих батьків і дітей від 3 до 7 років. Веселий, яскравий журнал адресований тим, хто серйозно ставиться до виховання і розвитку дітей, хто прагне виростити гармонійно розвинену дитину, зважаючи на кращі досягнення сучасної педагогіки та психології. У кожному номері гра-ходилка, вкладка з розвивальними завданнями, що сприятимуть розвитку в дитини пам’яті, уваги, мислення, моторики та ін.)

  http://journal.osnova.com.ua/journal/36-Зростаємо_разом

  e-mail: family@osnova.com.ua

   

  Відділ обслуговування 1-4 кл. ЦДБ, філіали № 3, 4, 9, 11, 13, 19, 21, 26, 27, 36, 42
  “Історія та правознавство”

  (науково-методичний журнал для вчителів історії та основ правознавства, який друкує розробки уроків, тематичні і позакласні заходи, інтерв’ю з авторами підручників і програм, рекомендації провідних методистів та спеціалістів Міністерства освіти, актуальні питання сучасної історичної науки)

  http://journal.osnova.com.ua/journal/15-Історія_та_правознавство

  e-mail: history@osnova.com.ua

   

  Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ
  “Кіно – театр”

  (висвітлення історії та подій кiно і театру)

  http://www.ktm.ukma.kiev.ua

  Відділ обслуговування 5-9 кл. ЦДБ
  Компьютер. Знаю як! – Просто. Доступно. Цікаво.

  Встановлення програм і драйверів, діагностика комп’ютера, ігри соціальних мереж та багато іншого.

  http://comput.com.ua

  e-mail: 1@comput.com.ua

   

  Філіал № 21
  “Країна знань”

  (науково-популярний часопис для юнацтва. Журнал містить статті з усіх галузей знань – фізики, хімії, біології, географії, математики, кібернетики, ботаніки, медицини, екології, астрономії, історії світової культури тощо. Автори статей – відомі вчені, спеціалісти наукових інститутів та викладачі провідних вузів України)

  http://kraina-znan.org.ua

  e-mail: info@kraina-znan.org.ua

   

  Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ, філіал № 13
  “Літературна Україна”

  (громадсько-політичне та літературно-художнє видання, єдина і найстаріша газета Спілки письменників України, відома своєю високою громадянською  позицією  і відстоюванням національних ідеалів)

  http://litukraina.kiev.ua

  e-mail: lit_ukraine@ukr.net

  Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ
  “Обдарована дитина”

  (ексклюзивні матерiали для батьків, дітей, вчителів з розвитку здiбностей та інтелекту дитини)

  http://psyjournals.org.ua

  e-mail: social@freenet.com.ua

   

  Відділ обслуговування 5-9 кл. ЦДБ
  “Пам’ятки України: історія та культура”

  (популяризація історико-культурної спадщини)

   

  Відділ обслуговування 5-9 кл. ЦДБ
  “Паросток” 

  (науково-популярний журнал публікує матеріали з природознавства, народознавства, психології, педагогіки, культурології, методичні матеріали для педагогів)

  http://www.nenc.gov.ua/1881.html

   

  Філіал № 35
  “Чумацький шлях”

  (історія, культура, звичаї народів світу, подорожі. Широкий вибір тем для рефератів)

  http://www.dimsadgorod.com/magazines/chumazki_shlyah

  е-mail: dsg@dimsadgorod.com

  Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ, філіали № 22, 29
  “National Geographic Ukrainian Edition”

  (журнал про географію, науку, історію та культуру)

  http://ngm.nationalgeographic.com

  Відділ обслуговування 5-9 кл. ЦДБ, філіали № 4, 9, 19, 27, 42

   

    

  .

  “Позакласний час”

  (науково-методичний журнал, на сторінках якого можна прочитати про новини шкільного самоврядування, знайти сценарії шкільних свят, конкурси, мандри, розваги)

  http://www.osvita.biz

   

  оВідділ інновацій, маркетингу та перспективних технологій ЦДБ, філіали № 4, 22, 29, 35
  р

  “Початкова школа”

  (науково-методичний журнал. Часопис висвітлює досвід роботи вчителів, методистів, науковців, друкує поради психологів, поради молодим вчителям)

  http://www.pochatkova-shkola.net

  е-mail: pochatkova@bigmir.net

   

  Відділ інновацій, маркетингу та перспективних технологій ЦДБ

  “Розкажіть онуку”

  (науково-методичний часопис. Журнал публікує сценарії різноманітних свят, розвиваючі ігри, розмальовки, матеріал до інтегрованих занять, методичні поради для вчителів початкових класів та вихователів дитячих садків)

  http://www.osvita.biz

   

  Відділ обслуговування учнів 1-4 кл. ЦДБ, філіали № 4, 27, 35
  “Світ дитячих бібліотек”

  (науково-методичний журнал. Публікації цього журналу присвячені проблемам дитячого читання і роботи дитячих бібліотек України)

  http://www.chl.kiev.ua/Default.aspx?id=5073

   

  Відділ інновацій, маркетингу та перспективних технологій ЦДБ

  для дозвілля:

   
   
       
   
  Високий замок 

  Газета Високий Замок”

  (щоденна всеукраїнська газета, розповсюджується у дев’яти областях України. Щономера – різноманітна тематика нашого життя: політика, економіка та фінанси, культура, спорт; події та коментарі,  погляд на сучасне життя)

  http://www.wz.lviv.ua            

  e-mail: info@wz.lviv.ua

   

  Відділ обслуго-вування учнів 5-9 кл. ЦДБ, філіали № 3, 4, 10, 13, 19, 24, 27, 35, 36, 42
   
   
  Експрес  “Експрес”

  (всеукраїнська газета універсаль-ного змісту. Теми, що висвітлюються в газеті, дуже різноманітні: політика, економіка,  культура, наука, медицина, розваги та ін.)

  http://www.expres.ua

   

  Філіали 9, 11, 21, 22, 26, 29, 36

  “Жінка”

  (журнал для всієї родини. Щономера – візерунки вишивок різними техніками, розробки в’язання, викройки в натуральну величину. До уваги читачів – рецепти найрізно-манітніших страв, поради косметологів, художників-модельєрів, рекомендації психологів, лікарів, юристів)

  http://zhinka-magazine.livejournal.com

   

   

  Філіал № 11
    “Журавлик”

  (дитяча газета, у якій розміщено матеріали з літературознавства, історії, художні твори для дітей, підлітків, вчителів)

   

  Філіали № 3, 27, 35
   
    “Зернятко”

  (журнал друкує  цікаві оповідання, історії, завдання для кмітливих та допитливих, конкурси, вікторини)

  http://www.svichado.com/zernyatko.html

   

  Філіал № 36
   
   

  “Зоодруг” 

  (український журнал для власників домашніх тварин)

  http://zoodrug.ua/magazine

  e-mail: strutynska@college.uaeditor@college.ua

   

  Філіали № 26, 42
   
   
   
   

  “Мистецтво та освіта”

  (методика викладання мистецтва)

  http://artedu.org.ua

  e-mail: artedu77@gmail.com

   

  Відділ мистецтв ЦДБ
   
   
   
   
   
    “Міжнародний туризм”

  (розповідає про заморські дивовижі та вітчизняні цікавинки, природні та рукотворні чудеса планети, знайомить із відомими мандрівниками та митцями, публікує матеріали про автоподорожі, спорт, здоров’я, відпочинок).

  http://intour.com.ua

  e-mail: welcome@intour.com.ua

   

  Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ, філіали № 26, 29
   
   
   
   
   
    “Олімпійська арена”

  (всеукраїнський щомісячний аналітичний журнал про спорт в Україні та світі. Журнал висвітлює новини спорту, подає інтерв’ю з відомими спортсменами).

  http://www.olimparena.org

  e-mail: olimpiyska_arena@noc-ukr.org

   

  Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ, філіал № 19
   

  “Перець”

  (найцікавіший та найвідоміший журнал гумору і сатири)

   

  Філіал № 11
   
   

  “Порадниця”

  (газета, що містить коpиснi поpади на всi випадки життя з питань здоров’я, виховання дiтей, стосункiв у родинi, ведення домашнього господарства, кулiнарiї, косметики, купiвлi товарiв; безкоштовнi консультацiї юриста, психолога, лiкаря)

   

  Філіал № 42
   
   
   
   
   
    “Травник: зцілення без ліків”

  (журнал про лікарські трави та особливості їх застосування)

  Філіал № 21
   
  “Україна молода”

  http://www.umoloda.kiev.ua

  е-mail: sale@umoloda.kiev.ua

   

  Відділ обслуговування 5-9 кл. ЦДБ
   

  “Урядовий кур’єр”

  (щоденне видання центральних органів виконавчої влади України. Газета оперативно інформує про найголовніші події у політичному, економіч-ному, громадському, культурному житті країни та світу. “Урядовий кур’єр” першим отримує найновішу та ексклю-зивну інформацію про діяльність Президента і Уряду  України, друкує на своїх сторінках повні тексти законів України, Указів Президента, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів, нормативні документи міністерств і відомств та коментарі до них)

  http://www.ukurier.gov.ua/uk

  е-mail: subs@ukcc.com.ua

   

  Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ

  “Хазяєчка”

  (газета, що містить корисні поради, смачні рецепти, інтерв’ю з зірками)

   

  Філіал № 42
   
   

  “Шпиль!”

  (український щомісячний ігровий журнал, у якому міститься інформація про технічні частини комп’ютера, комп’ютерні розваги, ігри)

  http://shpil.com.ua

   

  Філіал № 3
   
     
   

  “Яблунька”

  (розважально-пізнавальний журнал для дітей. Для всіх веселих, розумних, допитливих та кмітливих: захоплюючі розповіді про таємниці природи, історії походження тварин та рослин, казки та легенди, нескладні рецепти смачних страв, школа здоров’я та гарних манер, кросворди, математичні забави, візерунки для вишивання, смішинки-веселинки, розфарбовки, вікторини, ігрові завдання з призами)

  http://www.dimsadgorod.com/magazines/apple

  e-mail: dsg@dimsadgorod.com

   

  Відділ обслуговування учнів 1-4 кл. ЦДБФіліали № 11, 19, 21, 26, 35, 36
  о
  о

  о
  о
  о о