xanax dosage by body weight alprazolam price xanax or klonopin during pregnancy

tramadol breastfeeding buy tramadol cod tramadol dosage acetaminophen

buy soma online florida soma pharmacy much does soma cost street

hydrocodone and alcohol high hydrocodone elixir hydrocodone online prescription

paxil vs xanax for anxiety buy xanax online legally xanax overdose side effects

valium and high blood pressure valium diazepam valium 5mg sleep

ambien cr expiration date ambien without prescriptions ambien during pregnancy 1st trimester

many tramadol 50mg get high tramadol no prescription tramadol pregnancy second trimester

sweet valium high charlotte order valium online eminem lyrics my mom loved valium

ambien sleep quality zolpidem no prescription dose of ambien for sleep

  • Вам подобається наш сайт?

   Подивитись результати

   Loading ... Loading ...
 • Погода в Україні–

  Запрошуємо вас у мандрівку бібліотеками Централізованої бібліотечної системи для дітей м.Львова. Львівська ЦБС – це 16 бібліотек-філіалів, об´єднаних навколо головної установи – Центральної дитячої бібліотеки.

  Вважаємо гордістю й досягненням наявність власної веб-сторінки. Створення сайту відбувалось тут. Це професійна веб студія, що здатна втілити будь-який задум у сайтобудові.

  Періодичні видання

   

  2015 рік

   

  для роботи:

   

  наука-титул1 “Ангеляткова наука”
  (всеукраїнський розвивально-пізнавальний журнал для дітей, який допоможе батькам самотужки підготувати дитину до школи. У кожному номері, крім художніх текстів, журнал пропонує завдання на розвиток уваги, мовлення, логіки, дрібної моторики і просторової уяви. Наймолодші читачі також вивчать букви і цифри, навчаться писати і читати)

  http://www.angelyatko.com.ua/our_magazines.php
  e-mail: 
  redakcia@angelyatko.com.ua
  Відділ обслуговування дошкільнят та учнів 1-4 кл. ЦДБ, філіали №9, 13, 24, 26

    “Артклас”
  (елітне науково-мистецьке видання з мистецтва та художньої культури для дітей віком від 12 років та молоді. Часопис представляє великий фаховий інтерес для керівників гуртків та викладачів образотворчого мистецтва, художньої культури загальноосвітніх навчаль-них закладів, студентів.
  У часописі “Артклас” незмінно діють рубрики: з історії мистецтва, архітектури, майстерня художника, музеї та галереї, в яких репрезентуються скарби українського та світового культурного спадку, популяризується сучасне й давнє мистецтво, творчість юних та професійних художників. Поряд із творчістю видатних художників друкуються дитячі образотворчі шедеври)
  http://www.artklass.lviv.ua/index.php?page=sponsor 
  Відділ мистецтв ЦДБ
   Bydmo-2.2014 “Будьмо здорові”
  (здоров’я для кожної родини; поради і рецепти від відомих медиків офіційної медицини, народних цілителів, травознаїв, психологів)
  www.dimsadgorod.com/magazines/budmo_zdorovi 
  e-mail: dsg@dimsadgorod.com
  Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ, філіал №4
   page_1_thumb_large  “Ваше здоров’я”Новини медицини і фармації, соціально-правовий захист медпрацівників. http://www.vz.kiev.ua  Філіал №26
    “Веселі уроки”(журнал-довідник, з яким краще навчатися у школі. Підготовка до рефератів і тестування, поради психолога, наукові доповіді на “12″, завдання для кмітливих, майстер-клас у детективному агентстві, вікторини, швидке вивчення англійської мови)  Філіали № 3, 21
   2014-78oct166111  “Всесвіт”
  (журнал присвячений іноземній літературі, культурі, мистецтву і суспільно-політичним акцентам зарубіжних країн. За час свого існування часопис надрукував більше півтисячі романів, тисячі поетичних добірок, повістей і драматургічних творів, тисячі статей, розвідок, есе, репор-тажів, інтерв’ю авторів із 105 країн світу)
  http://vsesvit-journal.com
  Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ
     “Всесвітня література в сучасній школі”
  (наукові публікації, розробки уроків, досвід кращих вчителів у школах країни, методики проведення позакласної роботи, актуальні праці вітчизняних літературознавців, їхні дослідження з широкого кола літературно-мистецьких явищ в Україні та за кордоном)
  http://ra-ou.com.ua/publications
  e-mail: vsesvitka@ra-ou.com.ua 
   Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ, філіал № 42
   
  !Jm_2014-06_Cover_212x305
   “Джміль”
  (щомісячний журнал для дітей. Матеріали журналу направлені на розвиток художньої культури, зв’язного мовлення, акторських здібностей, логіки, асоціативного мислення. Тут можна знайти і тексти дитячих пісень з нотами, уроки танців).  
  http://jmil.com.ua
  е-mail: jmil@dvsvit.com.ua
   Відділ обслуговування дошкільнят та учнів 1-4 класів, філіали № 9, 22, 29, 42
   
  images
  “Дзвін”
  Публікація нових художніх творів усіх жанрів сучасних та несправедливо забутих українських письменників, літературно-критичних статей.
  Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ
     “Диво-деревце”
  (журнал створений для дітей старшого дошкільного віку, їх батьків та педагогів. Його зміст спрямований на формування особистості дошкільника, укріплення психологічного здоров’я, формування позитив-ного світогляду та соціалізації дитини в суспільстві. Журнал видається щомісячно українською мовою. Складається з кольорових сторінок, на яких розміщені твори відомих сучасних українських авторів, крім того має кольорову вкладку-саморобку. Кожен номер містить настільні ігри, наліпки, пазли. Матеріал журналу поділяється на розділи і подається як подорож стежинками пізнання: пізнавальна, екологічна, мовленнєва, математична, жартівлива, пізнаю себе (психологічна), творча)
  http://www.duvo-derevse.in.ua
  e-mail: duvo-derevse@mail.ru
  Філіали № 9, 21, 27, 42
     “Дивослово”
  (щомісячний науково-методичний журнал, у якому друкуються статті з актуальних питань мовознавства й літературознавства, методики викладання української мови й літератури, методичні рекомендації, навчальні програми, розробки уроків, матеріали олімпіад, конкурсів, мовні консультації, сценарії виховних заходів, рецензії. Часопис популяризує новітні педагогічні технології, узагальнює досвід ефективної роботи вчителів-практиків, розповідає про майстрів-словесників, презентує навчальні заклади нового типу)http://dyvoslovo.com.uae-mail: dyvoslovo@ukr.net 
   Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ, філіали № 19, 22, 27
     “Дім і сім’я”
  (родинний журнал. У часописі – поради щодо виховання дітей, ведення домашнього господарства, цікаві розповіді про зірок естради і кіно, історії життя, корисна інформація про здоров’я і красу, кулінарні рецепти для дорослих і дітей)
  http://dds.com.ua
   Філіали № 13, 29
   “Для мами і тата”
  (газета пропонує поради дитячих психологів, педагогів та педіатрів, цікаві сімейні історії)
  http://www.glife.com.ua
  е-mail: mksukr@gmail.com
  Відділ обслуговування дошкільнят та учнів 1-4 кл. ЦДБ, філіали № 19, 42
    “Дошкільне виховання”
  (науково-методичний журнал для педагогів. Часопис дає грунтовні роз’яснення щодо всіх нововведень у систему освіти: типів і видів занять, організації інтегрованої освіти, ігрової діяльності, прогулянок і походів, дитячого експериментування)
  http://dvsvit.com.ua/wpе-mail: dv@dvsvit.com.ua
  Відділ інновацій, маркетингу та перспектив-них технологій ЦДБ
   zhuravlik “Журавлик”
  Твори для дітей і підлітків, вчителів, народознавчі матеріали, історія, творчість читачів.
   Філіал №27
     “Зайчик”
  Дитяча пізнавальна та розвиваюча газета для дбайливих батьків та їх дітей від 3 до 14 років. На яскравих повноколірних сторінках видання ви знайдете захопливі розповіді про навколишній світ, казки, історії про улюблених героїв, веселі уроки для допитливих діток, цікаві ігри, завдання та конкурси з чудовими подарунками.
  http://expresmultymedia.com/nashi-vydannya-zaychyk
   Філіал №19
   

     “Зарубіжна література в школах України”
  (методика викладання світової літератури в школі)
  http://zl.kiev.ua
  е-mail: antrosvit@ukr.net 
   Філіал №19
    “Здоров’я і довголіття” 
  (газета доносить до широкого загалу інформацію про найкращі лікувальні заклади України, найбільш дієві нетрадиційні методи боротьби з хворобами, ефективні рецепти здоров’я народної медицини)
   Філіали № 3, 9, 11, 21, 42
     “Зростаймо разом”
  (перший освітній журнал для дбайливих батьків і дітей від 3 до 7 років. Веселий, яскравий журнал адресований тим, хто серйозно ставиться до виховання і розвитку дітей, хто прагне виростити гармонійно розвинену дитину, зважаючи на кращі досягнення сучасної педагогіки та психології. У кожному номері гра-ходилка, вкладка з розвивальними завданнями, що сприятимуть розвитку в дитини пам’яті, уваги, мислення, моторики та ін.)
  http://journal.osnova.com.ua/journal/36-Зростаємо_разом
  e-mail: family@osnova.com.ua
   Відділ обслуговування дошкільнят та учнів 1-4 кл. ЦДБ, філіали № 3, 4, 9, 10, 11, 19, 21, 22, 24, 26, 27, 36, 42
   
  istoriya_0
  “Історія плюс”
  Перша газета, яка відкриває незнайомі для широкого загалу, але надзвичайно захоплюючі сторінки історії – світу та України. Що насправді відбувалося у кулуарах найвідоміших історичних подій? Маловідомі сторінки з життя людей, що вершили долю світу. Факти, які сторіччями ретельно приховувались. Справжні герої. Драми та тріумфи та їх детальний аналіз. Неперекручена історія. Захоплююча історія. Історія, яку варто знати кожному.
    Філіал №35
  “Історія та правознавство”
  (науково-методичний журнал для вчителів історії та основ правознавства, який друкує розробки уроків, тематичні і позакласні заходи, інтерв’ю з авторами підручників і програм, рекомендації провідних методистів та спеціалістів Міністерства освіти, актуальні питання сучасної історичної науки)
  http://journal.osnova.com.ua/journal/15-Історія_та_правознавство
  e-mail: history@osnova.com.ua
   
  Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ
    “Кана”
  християнський журнал для всіє родини, у якому читач дізнається про життя Церкви, проблеми людини, новинки культури, прочитає про сім”ю та виховання дітей, подорожуватиме світом і навчиться готувати.
  http://svichado.com/periodichni-vidannya/zhurnal-kana.html
   Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ, філіал №36
   obkl116  “Кіно-театр”
  Висвітлення історії та подій кiно і театру.
  http://ktm.ukma.kiev.ua
    Відділ мистецтв ЦДБ

  Rekl_Grinchenko_Pid-tyhymy-verbamyyzlpc_med

   “Класна література”
  Кращі твори української та світової літератури.
  Філіал №21
   gkg-2014-022-cv-1-e1418156949985  “Краєзнавство. Географія. Туризм”
  (розробки уроків, майстер-класи, маршрути для екскурсій та методичні рекомендації).
   Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ
     “Країна”
  Тижневий журнал українською мовою – про Україну та світ, про людей, культуру, політику, гроші, моду, спорт. Тільки цікаві новини та фотографії.
  http://gazeta.ua/journal
  Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ
     “Країна знань”
  (науково-популярний часопис для юнацтва. Журнал містить статті з усіх галузей знань – фізики, хімії, біології, географії, математики, кібернетики, ботаніки, медицини, екології, астрономії, історії світової культури тощо. Автори статей – відомі вчені, спеціалісти наукових інститутів та викладачі провідних вузів України)
  http://kraina-znan.org.ua

  e-mail: info@kraina-znan.org.ua
    Філіал № 19
   Cover_No40  “Крилаті”
  Пригодницький журнал для дітей 6-10 років.
  http://www.krylati.org
  e-mail: krylati@cym.org
   Відділ обслуговування дошкільнят та учнів 1-4 кл. ЦДБ, філіали №13, 29
    “Літературна Україна”
  (громадсько-політичне та літературно-художнє видання, єдина і найстаріша газета Спілки письменників України, відома своєю високою громадянською  позицією  і відстоюванням національних ідеалів)

  http://litukraina.kiev.ua

  e-mail: lit_ukraine@ukr.net

   Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ
     “National Geographic Ukrainian Edition”
  (журнал про географію, науку, історію та культуру)
  http://ngm.nationalgeographic.com
   Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ, філіали № 4, 11,  27
  “Наука і техніка” 
  (укр. мовою)
  Популярно, яскраво, цікаво про науку та техніку.
  http://nt-magazine.at.ua
  Філіал №19
   
  ba34c072d8b92ed0411863b29567235aa
    “Обдарована дитина”
  Ексклюзивні матерiали з розвитку здiбностей та інтелекту дитини для батьків, дітей, вчителів.
   Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ
   скачанные файлы  “Основи здоров’я”
  Практичний журнал для викладачів курсу “Основи здоров’я” та ОБЖ. Сучасні методики викладання, розробки уроків, сценарії заходів, практичні поради, цікава інформація.
  Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ
     “Пам’ятки України: історія та культура”
  (популяризація історико-культурної спадщини)
  Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ
   “Саморобки”
  Журнал для розвитку творчих здібностей дітей.
   Філіали № 4, 36
  k3b91a726caaae055d345ba95cfd45579  “Українська культура”
  Актуально про культуру в Україні.
     Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ
  b73f4fad5fe9  “Умійко”
  4-10р. Саморобки, ігри, логічні завдання, конкурси, казки. Розвиток логічного та образотворчого мислення, орієнтування. Тренування дрібної моторики рук і зорового сприйняття, формування у дитини навичок самостійної праці.
  http://umiyko.com
    Філіали № 29, 36
   Chunatski-2.2014   “Чумацький шлях”
  (історія, культура, звичаї народів світу, подорожі. Широкий вибір тем для рефератів)
  http://www.dimsadgorod.com/magazines/ chumazki_shlyah
  е-mail: dsg@dimsadgorod.com
    Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ
    

  .

  “Позакласний час”

  (науково-методичний журнал, на сторінках якого можна прочитати про новини шкільного самоврядування, знайти сценарії шкільних свят, конкурси, мандри, розваги)

  http://www.osvita.biz

   

  оВідділ інновацій, маркетингу та перспективних технологій ЦДБ, філіали № 4, 10, 26, 35, 42
  р

  “Початкова школа”

  (науково-методичний журнал. Часопис висвітлює досвід роботи вчителів, методистів, науковців, друкує поради психологів, поради молодим вчителям)

  http://www.pochatkova-shkola.net

  е-mail: pochatkova@bigmir.net

   

  Відділ інновацій, маркетингу та перспективних технологій ЦДБ

  “Розкажіть онуку”

  (науково-методичний часопис. Журнал публікує сценарії різноманітних свят, розвиваючі ігри, розмальовки, матеріал до інтегрованих занять, методичні поради для вчителів початкових класів та вихователів дитячих садків)

  http://www.osvita.biz

   

  Відділ обслуговуваннядошкільнят та учнів 1-4 кл. ЦДБ, філіал № 35
     “Світ дитини”
  (літературно-художній журнал для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Журнал змістовно багатий актуальними історичними, етнографічними,  релігійними і мистецькими матеріалами).
   Відділ обслуговування дошкільнят та учнів 1-4 кл. ЦДБ, філіали № 3, 4, 11, 13, 19, 21, 22, 27, 29, 42

  для дозвілля:

   
   1419865534_biser.-ot-businki-k-shedevru-72  “Бісер”
  Ідеї для плетіння з бісеру: прикраси, аксесуари, іграшки, вишивка бісером та ін. Детальні схеми та якісні фото.
   Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ
   

   “Бузок. Бібліотека українця. Золота колекція”
  Найяскравіші твори світової та української літератури, найкращі автори усіх часів. Лише те, що завжди варто мати у себе на книжковій полиці. Спеціальний видавничий проект у рамках якого вперше кожна людина має змогу отримати справжні шедеври класики та сучасності українською мовою за надзвичайно низькою ціною. Справжня золота колекція, яку варто мати.
    Філіал №13
   640c599ae27e3ae3397b83ab09944f2b8
  “Веселі саморобки”Журнал веселих ідей і саморобок для дитячого хобі та родинного дозвілля: рукоділля, оригамі, бісер, малювання, ліплення, іграшки і сувеніри з картону, кулінарні рецепти. Допоможе опанувати різноманітні техніки рукоділля й отримати навички дизайну. Майстер-класи, конкурси, призи. Рекомендовано для занять творчістю у школі та вдома. Філіал №21
   Високий замок Газета Високий Замок”
  (щоденна всеукраїнська газета, розповсюджується у дев’яти областях України. Щономера – різноманітна тематика нашого життя: політика, економіка та фінанси, культура, спорт; події та коментарі,  погляд на сучасне життя)
  http://www.wz.lviv.ua
              
  e-mail: info@wz.lviv.ua
   Відділ обслуго-вування учнів 5-9 кл. ЦДБ, філіали № 3, 9, 10, 13, 19, 21, 24, 26, 27, 35, 36
   bannersms2 “Джаз”
  Висвітлення українського та зарубіжного джазу.
  http://jazzmag.com.ua
   Відділ мистецтв ЦДБ
   379f969c931ce89d2b25100d387bdf82
  “Долонька”Дитяча творчість, дозвілля.e-mail: dolonka@ukr.net  Філіал №11
     “Дніпро”
  Український журнал цікавої літератури: детективи, офісні ролери, поезія, суперсучасні колоритні оповідання, пригоди, літературний гумор. Видання в кожну сім’ю, для кожного студента й для всіх, хто шукає новинки.
  http://www.dnipro-ukr.com.ua
   Відділ обслуго-вування учнів 5-9 кл. ЦДБ, філіал №19
   скачанные файлы (1) “Добрий лікар”
  На сторінках газети “Добрий лікар” ви знайдете поради та рецепти від людей, які змогли перебороти свої хвороби всупереч запевнянням офіційної медицини. За їх допомогою ви зможете нормалізувати тиск, позбутися зайвої ваги, болей голови, у суглобах, відновити рівновагу у подружніх стосунках, станете загартованими і менш вразливими. Звісно, у цьому вам допоможуть і рекомендації найавторитетніших лікарів і травознаїв. Передплативши газету на рік, ви матимете під рукою справжню практичну енциклопедію формату газети. Це видання для всієї родини.
   Філіал №35
  Експрес  “Експрес”
  (всеукраїнська газета універсаль-ного змісту. Теми, що висвітлюються в газеті, дуже різноманітні: політика, економіка,  культура, наука, медицина, розваги та ін.)
  http://www.expres.ua
  Філіали № 4, 11, 22, 42
   
  “Життя і жінка”

  Повноколірний глянцевий журнал – порадник для жінок і дівчат. Про засади гарної сім’ї, домашні поради для господинь, досвід людей, що кардинально змінили своє життя. Неймовірні історії кохання: щасливі і трагічні долі. Кримінальне чтиво. Новини моди, рецепти краси і здоров’я. Та усе- усе, що може зацікавити жінку!
  Філіали №3, 4, 11, 24
   ksxKbNC073U “Жінка”
  Журнал для всiєї родини (узори для вишивання, викрійки).
   Філіал №35
     “Жіночий порадник”
  “Жіночий порадник – це помічник для кожної жінки у зручному та яскравому форматі. Видання для жінок, яке допоможе бути здоровою, гарно виглядати та створити родинний затишок. Щономера зустрічі з відомими людьми та розповiдi жiнок про кохання, щастя, незвичні повороти долі. “Жіночий порадник” підкаже як налагодити стосунки з коханим, свекрухою, дитиною-пiдлiтком чи шефом. А також допоможе зготувати обiд, виростити квiти, зрозумiти мову домашнiх улюбленців. Крiм того, щовипуску новинки моди, гороскоп, кросворд, тест, анекдоти, рукоділля, “Клуб знайомств”, а також безліч маленьких жіночих секретів”.
   Філіал № 10
   
   
  “Зернятко”

  (журнал друкує  цікаві оповідання, історії, завдання для кмітливих та допитливих, конкурси, вікторини)
  http://www.svichado.com/zernyatko.html
  Відділ обслуговуваннядошкільнят та учнів 1-4 кл. ЦДБ, філіал № 36
   
  Zhytta_Istorii
    “Історії з “Життя””
  Підбірка найкращих правдивих історій з газети “Життя”.
   Філіал №11
   
  r5d2b48eeb3d1da360ebf843b74af37a2
   “Крокодил плюс”
  Гумор, політичні карикатури, кросворди.
   Філіал №35
   V0NGzeh6Pd8 “Кросворди по-українськи”Сканворди, кросворди, головоломки.  Філіал №35
   63f54f347114dc40d67f726ed20847129 “Кухарочка”Рецепти смачних страв та сімейного щастя.  Філіал №35
   
  1006094_1504673939791223_8340810370547767408_n

  “Малятко”
  Щомiсячний яскраво ілюстрований журнал, друкує казки, вiршi, загадки, комiкси, пiзнавальнi оповiдки, саморобнi iграшки, пiсеньки. Вмiщує сторiнку для батькiв.
  Відділ обслуговування дошкільнят та учнів 1-4 кл. ЦДБ, філіали №19, 24, 35
   
  Sonechko11_2014_obkl-1

  “Мамине сонечко”

  (цікавий розвиваючий журнал для малечі. У кожному номері журналу казки проілюстровані малюнками, завдання спрямовані на розвиток рук малюка: пальчикові ігри, саморобки, розмальовки, аплікації)

  http://feya.net.ua                            

  e-mail: tak_@ua.fm

   Відділ обслуговування дошкільнят та учнів 1-4 кл. ЦДБ, філіали № 4, 9, 10, 11, 22, 27, 29, 42
   

  “Мистецтво та освіта”

  (методика викладання мистецтва)

  http://artedu.org.ua

  e-mail: artedu77@gmail.com

   Відділ мистецтв ЦДБ
   60 “Міжнародний туризм”
  (розповідає про заморські дивовижі та вітчизняні цікавинки, природні та рукотворні чудеса планети, знайомить із відомими мандрівниками та митцями, публікує матеріали про автоподорожі, спорт, здоров’я, відпочинок).
  http://intour.com.ua
  e-mail: welcome@intour.com.ua
  Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ, філіали № 26, 29
   
   oksamyt-06  “Оксамит”
  Видання для тих, кому не байдужа доля України.
  http://www.oksamyt.orge-mail: oksamyt_kiev@ukr.net
   Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ
    “Олімпійська арена”
  (всеукраїнський щомісячний аналітичний журнал про спорт в Україні та світі. Журнал висвітлює новини спорту, подає інтерв’ю з відомими спортсменами).
  http://www.olimparena.org
  e-mail: olimpiyska_arena@noc-ukr.org
  Філіал № 19
     “Професор Крейд”
  (пізнавально-розважальний журнал для дітей. На сторінках журналу професор Крейд і його команда у простій і доступній формі знайомлять юних читачів з основними поняттями фізики, хімії, біології, допомагають вивчати англійську мову) 
  http://kraid.com.ua
  e-mail: professor@kraid.com.ua
   Відділ обслуговування дошкільнят та учнів 1-4 кл. ЦДБ, філіали № 3, 4, 9, 10, 11, 19, 22, 26, 27, 29, 42
  “Сімейна газета ТБ”
  “Універсальна газета для всієї родини : життєві історії, рецепти здоров”я, поради психологів, юристів, городників, садівників, рукодільниць, смачні рецепти , дитяча сторінка. Телепрограма ефірного, цифрового ТБ, гороскопи, кросворди, новини шоубізнесу.Серед передплатників розігрується багато різних призів . Передплатникам у подарунок посівний та церковний календарі”.
   Філіали №3, 9
     “Скарби”
  Кращі твори української та світової літератури. 
   Філіал №36
   
  images_1
   Журнал “Стіна” висвітлює теми освіти, філософії, кінематографу, музики, а також проблеми пошуку себе.
  http://stina.blox.ua/html
   відділ мистецтв, ЦДБ
   i5ff6351817a1901ff9e5acce76346faa  “Супермама”
  Енциклопедія для батьків та поради фахівців.
   Відділ обслуговування дошкільнят та учнів 1-4 кл. ЦДБ, філіали №9, 13, 36
   

  “Урядовий кур’єр”

  (щоденне видання центральних органів виконавчої влади України. Газета оперативно інформує про найголовніші події у політичному, економіч-ному, громадському, культурному житті країни та світу. “Урядовий кур’єр” першим отримує найновішу та ексклю-зивну інформацію про діяльність Президента і Уряду  України, друкує на своїх сторінках повні тексти законів України, Указів Президента, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів, нормативні документи міністерств і відомств та коментарі до них)

  http://www.ukurier.gov.ua/uk

  е-mail: subs@ukcc.com.ua

   

  Відділ обслуговування учнів 5-9 кл. ЦДБ
   
  90503dac5ff7ccb72e3d4f6170645ad84
   “Hand made”
  Вироби для себе, для дому і навіть подарунки – лише власного виробництва! Вишивка, в’язання, бісер, скрапбукінг, декупаж, ліплення, орігамі, миловаріння, м’яка іграшка, квілінг, макраме, валяння, глина і багато іншого. Майстер-класи та практичні поради.
   Філіали №26, 42
   
  177002391_1_644x461_zhurnal-shpil-12-za-2014g-dnepropetrovsk 

  “Шпиль!”

  (український щомісячний ігровий журнал, у якому міститься інформація про технічні частини комп’ютера, комп’ютерні розваги, ігри)

  http://shpil.com.ua

   

  Філіал № 3
   
   Yablynka-4.2014  “Яблунька”(розважально-пізнавальний журнал для дітей. Для всіх веселих, розумних, допитливих та кмітливих: захоплюючі розповіді про таємниці природи, історії походження тварин та рослин, казки та легенди, нескладні рецепти смачних страв, школа здоров’я та гарних манер, кросворди, математичні забави, візерунки для вишивання, смішинки-веселинки, розфарбовки, вікторини, ігрові завдання з призами)
  http://www.dimsadgorod.com/magazines/apple
  e-mail: dsg@dimsadgorod.com
   Відділ обслуговування учнів 1-4 кл. ЦДБ, філіали № 19, 24, 26, 42
   
  123316173_1_644x461_gazeta-ya-sama-lvov

  “Я сам(а)”
  Iгрова газета для дiтей і про дітей.

   

  Філіал №19
  о
  о

  о
  о
  о о